Dokud sousedili se starším manželským párem, bylo vše v pořádku. Čas od času spolu prohodili pár slov přes plot nebo si vyměnili úrodu. Jenže před časem dům prodali a přistěhoval se soused nový. Rozvedený pětačtyřicátník, který podle Zuzany nezná hranici sousedských vztahů. Ne že by jí dělal neslušné návrhy. Hlavu ale „motá“, i když jiným způsobem, jejímu muži Petrovi.

648c46d5c1612obrazek.png
Foto: Shutterstock

„Ti dva se hledali! Uběhlo pár dní a byli z nich nejlepší kámoši. Nejen že si notují v různých světonázorech, ale mají i spoustu společných koníčků. Dokonce fandí stejnému fotbalovému týmu! Jsou jako dvojčata, a to nejen po duševní stránce. Oni se od sebe nedokáží odtrhnout ani po stránce fyzické!“ stěžuje si Zuzana, která si najednou připadá na druhé koleji. Jakmile totiž Petr přijde z práce, už běží za svým novým kamarádem.

„Čučí spolu na fotbal, závody formule, tenis, hokej, prostě na jakýkoli sport, co v televizi zrovna jde. Všechny zápasy jsou pro ně najednou životně důležité. Když nesedí u bedny, chodí spolu běhat nebo na kolo. A pokud jsou zrovna líní sportovat, tak si zase otevřou pivko a drbou,“ popisuje Petrovo trávení volného času rozzlobená manželka, na níž mu už zbývá minimum času. A právě to je u nich stále častěji předmětem sporů.

„Běhat mě nebaví, to je pravda. Ale na kole jezdím ráda! Dřív jsme dělali společné vyjížďky. Teď mi řekne, že se vleču jako slimák, zatímco on se potřebuje projet pořádně. A to se sousedem sportovcem konečně může. Chápu, že k sobě chlapi tíhnou. I že si spolu lépe pokecají. Ale tohle je ale vážně přehnané. To se k sousedovi může rovnou nastěhovat!zlobí se Zuzana, která přiznává, že žárlí. A taky se doma nudí. Kamarádky, které jsou na rozdíl od ní maminkami, už tolik času na společné aktivity nemají.

Zdroj informací: respondentka Zuzana

Čtěte také:

Reklama