Říká se, že úsměv nic nestojí. V dnešní době to není tak úplně pravda. Pokud chceme působit upraveně, musíme do svého úsměvu investovat i něco jiného než jenom vlastní dobrou vůli. Protože úsměv – to jsou především zdravé, bílé zuby.
Většina z nás si přeje takové zuby mít.
O zubní hygieně jsme všichni náležitě poučeni a téměř každý člověk ji pečlivě dodržuje. Vybíráme si z široké nabídky zubních past a ústních vod a výrazně se zlepšila i návštěvnost zubních ordinací.
Zkrátka snažíme se dělat všechno možné, aby náš úsměv byl opravdu zářivý.

V současné době se na trhu objevil nový výrobek, určený k vylepšení vzhledu našich zubů. Je to Natural White 5-Minute, zubní gel, který nám může výrazně pomoci dosáhnout oslnivé bělosti našeho chrupu.
Natural White 5-Minute je systém bělení zubů, který neobsahuje peroxid. Je tudíž velmi šetrný, což prokázalo klinické testování.
Natural White 5-Minute účinkuje na povrchové skvrny způsobené kávou, čajem, kouřením, červeným vínem a stárnutím.
Zaručuje vybělení zubů během jednoho týdne, přičemž odstranění skvrn z povrchu zubů je mírné, ale velice účinné. Proces oxidace nevyžaduje peroxid a technologie výrobku zajistí rychlé vybělení i těch nejcitlivějších zubů.
Pokud tedy nejste spokojeni se zabarvením vašeho chrupu a chtěli byste tento stav změnit, máte nyní šanci dosáhnout významné změny k lepšímu.
S Natural White 5-Minute se budete i vy zářivě usmívat a již nikdy nebudete muset své zuby skrývat.

Pokud se chcete dozvědět ještě více, klikněte na http://www.norskalinie.cz/.   

Chcete-li soutěžit, vstupte ZDE           
Reklama