Do školy, na rande, na koncert i na diskotéku – tam všude se hodí nové lesky na oči od miss sporty Fabulous Eye Gloss. Mají vylepšené složení, nový praktický obal, jednoduše se aplikují a navíc se vejdou i do té nejmenší kabelky, takže je můžete mít neustále u sebe!

Nové lesky na oči Fabulous Eye Gloss od miss sporty mají krémově lesklé složení obohacené o perleťové částečky, které dodávají třpytivý efekt. Vaše kukadla budou přímo zářit a určitě upoutají pozornost nejednoho kolemjdoucího
. :) Zaměřte pohled na toho pravého.

 

Také balení očních lesků je nové. V kabelce ho jednoduše najdete podle azurově modré barvy. Víčko je z průhledného plastu, takže okamžitě vidíte, kterou barvičku očních lesků v sobě obal skrývá.  

 

Nanášení nových lesků na oči Fabulous Eye Gloss je velice snadné a rychlé. Stačí k tomu pouze váš prst, který použijete jako aplikátor. Pro rozjasnění pohledu naneste lesk do vnitřního koutku oka nebo pod obočí. Jednoduše s ním uděláte také barevnou linku.

 

Náš tip: Světlejší odstíny lesků na oči Fabulous Eye Gloss můžete použít také jako rozjasňovač obličeje. Aplikujte je na spánky, tváře nebo do středu rtů.

 

Vybírat můžete ze 7 zářivých odstínů od romantické růžové přes přirozeně béžovou až po výraznou modrou.

 

 

Fabulous Eye Gloss od miss sporty. Lesky, které dodají vašim očím ten správný jas!

 

 

Orientační maloobchodní cena je 55 Kč / 69 Sk.