Společnost Philips představuje novinku z oblasti péče o podlahy. Nový zametací parní mop Philips SteamPlus FC7020 s příkonem 1 500 W v sobě kombinuje dvě funkce. Hygienické, výkonné a kvalitní parní čištění, kdy pára zlikviduje 99,9 % bakterií a mikrobů a funkci elektrického smetáku fungující na principu rotačního kartáče, který sbírá nečistoty. Tato jedinečná kombinace šetří váš čas a námahu. Je ideálním řešením pro alergiky, stejně tak pro domácnosti se zvířecími mazlíčky.

philipsNový zametací parní mop Philips SteamPlus FC7020 disponuje vysokým příkonem 1 500 W, který umožňuje rychlé zahřátí. Přístroj je tak připraven k použití do 30 sekund, přičemž o připravenosti informuje LED kontrolka, která se změní z bílé na modrou.

K  použití zametacího parního mopu Philips SteamPlus FC7020, respektive k parnímu čištění zcela postačí voda z kohoutku. Parní výkon je 20 g/min a výstupní teplota páry je vyšší než 100 °C. S tímto výkonným a kvalitním parním čištěním odstraníte až 99 % bakterií a choroboplodným zárodků, navíc 100% bez chemických přípravků. Rotační kartáč se spouští a vypíná za pomoci „nášlapného“ tlačítka pro větší pohodlí bez ohýbání zad. Je tak pouze na vás, zda využijete pouze parní čištění, které se spouští automaticky, jakmile přístroj nakloníme z vertikální parkovací polohy, nebo zvolíte i kombinaci se zametáním.

Součástí balení nového zametacího parního mopu Philips SteamPlus FC7020 jsou dva omyvatelné a trvanlivé polštářky z mikrovláken. Tento měkký materiál jemně uvolňuje, odstraňuje a absorbuje prach a nečistoty. Polštářky z mikrovláken se snadno sundávají i nasazují a lze je prát v pračce.

Větší bezpečnost nového zametacího parního mopu Philips SteamPlus FC7020 obstarává funkce automatického vypnutí, kdy jakmile přerušíte práci, přístroj ve svislé poloze automaticky přestane vytvářet páru.

Nový zametací parní mop Philips SteamPlus FC7020 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 3 199 Kč.

philips1

 

Reklama