Bakterie a viry, které nás obklopují na každém kroku, jsou příčinou nejrůznějších onemocnění. Zdravotní rizika můžeme s úspěchem snížit dodržováním hygienických zásad a pravidelným, důkladným úklidem domácnosti. Obyčejné dezinfekční přípravky sice výskyt mikrobů omezují, ale neposkytují proti nim žádnou trvalejší ochranu. Jakmile uklidíte, bakterie se zase hned začnou množit. Řešení nyní přináší nová značka MaxSan od společnosti Henkel ČR. Jde o revoluční víceúčelovou čisticí řadu prostředků bez chloru, které zajistí ochranu proti opětovnému rychlému množení bakterií až na 48 hodin.

Nové přípravky MaxSan zabraňují opětovnému rychlému množení bakterií a zanechávají vaši domácnost zářivě čistou a hygienicky ošetřenou až na 48 hodin. Jelikož přípravek neobsahuje chlor, nehrozí ani nepříjemný chlorový zápach, který většina lidí nesnáší. Vše stačí jen jednou otřít a celá vaše domácnost bude dezinfikovaná až na 48 hodin. Zahubíte tak 99,9 % bakterií.

Revoluční novinková řada MaxSan nabízí čtyři různé výrobky, a spolu s nimi i intenzivní dlouhodobou dezinfekci a ochranu pro vaši domácnost:

  • Max SanMaxSan Univerzální čistič (1 l) - Tento víceúčelový čistič je určen pro pravidelné čištění a dlouhodobou dezinfekci všech typů omyvatelných ploch, jako jsou např. podlahy (dlažby, PVC, laminát), dětské hračky, židličky, svačinové boxy, lahvičky, nočníky apod. Kromě antibakteriální ochrany až na 48 hodin zaručí dokonalou čistotu a lesk. Přípravek nezanechává skvrny a po jeho použití bude celá vaše domácnost příjemně vonět. K dostání je ve dvou nádherně svěžích vůních - klasické a borovicové. Přípravek se používá ve zředěné formě a materiály, které přijdou do kontaktu s potravinami, je nutné po aplikaci prostředku opláchnout. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Univerzálního čističe je 59,90 Kč.
  • Max SanMaxSan Koupelnový čistič (500 ml) - Účinný prostředek pro odstranění vodního kamene a dezinfekci. Dlouhodobě hubí plísně a bakterie na všech omyvatelných plochách v koupelně, jako jsou např. vodovodní baterie, vany, vnější plochy WC mísy, sprchové kouty a závěsy, spáry ve dlažbě a obkladech, kelímky na kartáčky a zubní pasty apod. Přípravek lze aplikovat také do odpadů umyvadel a van, kde odstraní nežádoucí zápach. Díky praktické pistoli s funkcí pěny nestéká z povrchů a vyčistí i špatně dostupná místa. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Koupelnového čističe je 69,90 Kč.
  • Max SanMaxSan Kuchyňský čistič (500 ml) - Spolehlivě odstraňuje mastnotu, připálené zbytky jídla a dlouhodobě dezinfikuje omyvatelné plochy v kuchyních, jako jsou například varné a pracovní desky, trouby, digestoře, kuchyňské skříňky, ledničky nebo myčky. Přípravek lze aplikovat také do odpadů dřezů, kde odstraní nežádoucí zápach. Účinně, a přitom bez chlóru dezinfikuje houbičky na mytí nádobí a kuchyňská prkénka. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Kuchyňského čističe je 69,90 Kč.
  • Max SanMaxSan Dezinfekční čistič (350 ml) - Praktický víceúčelový čisticí sprej spolehlivě dezinfikuje všechny omyvatelné plochy v domácnosti, jako jsou například kliky od dveří, odpadkové koše, WC prkénka, dětské židličky, hračky, zvířecí klece či pelíšky apod. Díky praktické pistoli s funkcí pěny nestéká z povrchů a vyčistí i špatně dostupná místa. Materiály, které přijdou do kontaktu s potravinami, je nutné po aplikaci tohoto přípravku opláchnout. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Dezinfekčního čističe je 69,90 Kč.

Objevte nový způsob dezinfekce a čištění bez chlóru! Nová řada MaxSan nabízí skutečně intenzivní dezinfekci a ochranu celé vaší rodiny a až na 48 hodin ochraňuje vaši domácnost proti opětovnému rychlému množení bakterií. Přípravky jsou k dostání v obchodní síti od března 2011.

Více informací hledejte na www.maxsan.cz.

Reklama