Někdo vsadí na různé krémy, jiné ženy se obětují sportu, a další se oddají rukám chirurga. Jaké je tajemství žen, které si udržují přirozenou krásu i s přibývajícím věkem?

cla2.jpg

Krása je jako dům, také musíte najít základní stavební jednotku, na níž budete stavět. V případě péče o pleť, vlasy, nehty a klouby vsaďte na kolagen. Přečtěte si, jak vás tato zázračná bílkovina udrží ve formě.
Vyhladí vrásky a zbaví vás strií. Plastický chirurg? Ne, bílkovina, kterou máme v těle přirozeně, ale věkem se vytrácí. Kolagen tvoří až 70 procent všech bílkovin kůže, je zodpovědný za její vypnutí, hebkost a míru hydratace. Věkem tělo nedokáže vyrábět takové množství. Proto si zvolte kvalitní formu doplňku. Skvělou volbou je Inca Collagen, který je navíc bezlepkový a raw. Dobře se vstřebává, je bio-aktivní a v denní dávce se nachází přibližně 3 000 mg kvalitního kolagenu.

Chybí vám pružnost a lesk vlasů? Chcete mít vlasy a nehty jako z reklamy? Opět platí, že i když vlasům pomáhá vhodný šampon, pravidelné zábaly a střih, nejlepší výživu jim dopřejete zevnitř. Stejně jako vlasy, i naše nehty se z velké části skládají z kolagenu. Nejkvalitnější zdroj najdete v mořském kolagenu. Nemusíte se trápit pitím rybího oleje, sáhněte raději po Inca Collagenu, který má stoprocentně mořský původ, prvotřídní kvalitu a vysoce koncentrované množství v denní dávce.

cla1.jpg

Nebudeme vám lhát, pokud jste nezdědili genetické terno, bez dávky pohybu to nepůjde. Dobrá zpráva je, že máme recept na bolavé klouby z naběhaných kilometrů a natažené šlachy po námaze na józe. Rozpusťte si jeden sáček Inca Collagenu v oblíbeném smoothie, a dáte tělu kromě skvělé snídaně i nenahraditelnou stavební složku kostí, kloubů, svalů, pojivové vaziva a šlach.
Tajemství krásy je odhaleno. Vaše pleť, vlasy, nehty, každá část těla zužitkuje výjimečný komplex bílkovin.

UŠETŘTE PŘI NÁKUPU INCA COLLAGENU:
Nyní máte možnost využít slevu 140 korun při nákupu Inca Collagenu přes web. Navíc získáte dopravu zdarma a jako dárek Vitamín C.
Jednoduše klikněte na www.incacollagen.cz  a zadejte slevový kód C01 000 666 a dokončíte objednávku.
 

Reklama