Prázdniny se s námi  nenávratně rozloučily a na hvězdné obloze se rozsvítilo poselství pro měsíc září. Jaké bude a co nás v něm čeká, nám vypoví astrolog, spisovatel, terapeut a renesanční osoba Vít Kuntoš.

Začátek školního roku se může nést pro všechny v duchu řešení různých povinností a dávání věcí do pořádku. Je třeba se snažit, abychom měli kolem sebe vše srovnané a postupovali podle jasného plánu. Nepřítelem číslo jedna je totiž nepořádek a chaotické situace. Dejme si však i pozor na to, abychom se svými povinnostmi nenechali pohltit a neztratili nezbytný nadhled. Přestože rozjezd může být v průběhu měsíce pomalejší, postupně se nám zregenerují síly a budeme se tak moct do všeho lépe opřít.

www.radostnezpravy.cz - pozitivní zprávy, které obohatí život

astrologyVe druhé polovině měsíce můžeme trochu více tlačit na druhé. Přestože se budeme vyhýbat přímým střetům, mohou nás zlákat méně nápadné manipulativní strategie. S přechodem Slunce do znamení Váhy se může rozproudit náš společenský život. Budeme se cítit dobře v obklopení oblíbených lidí. Můžeme nalézt kolem sebe více krásy i ve zdánlivě obyčejných věcech. Do našeho život se může dostat více harmonie, klidu a pohody.

Září bude úspěšný měsíc pro znamení: Lev, Panna, Kozoroh

Náročný měsíc pro: Beran, Váhy, Ryby

Úplněk nastane: 28. 9. 2015 v Beranu

Novoluní nastane: 13. 9. 2015 v Panně

Vít Kuntoš
autor knihy Astrologie pro samouky
www.astrolog-terapeut.cz
www.horarium.cz

Knihy autora
- kniha Astrologie pro samouky: Praktická učebnice výkladu pro každého
- ekniha Snadné kroky ke zdraví

Reklama