Nadace Yves Rocher vysadila i díky zákazníkům značky Yves Rocher už 100 milionů stromů po celém světě! Založte si věrnostní kartu, začněte využívat výhody Klubu Yves Rocher a zapojte se do sázení i vy! Kromě slev, dárků a bodů ke každému nákupu získáte navíc i dobrý pocit z jednoho nově vysazeného stromu.

Darujte vysazený strom

Podpořit dlouhodobou iniciativu může kdokoliv a kdykoliv, ať už to má do lesa jakkoliv daleko. Zapojit se do aktivit, kterými Yves Rocher vrací přírodě, co nám dává, lze velmi jednoduchým způsobem. Za každý zakoupený koncentrovaný sprchový gel nebo šampon je vysazen jeden strom, takže s každým koncentrovaným produktem, který třeba věnujete někomu jako dárek, zároveň darujete i zasazený strom.


I my jsme byly minulý rok pomáhat nadaci Yves Rocher vysázet stromy, které jste svým nákupem zajistily!

O nadaci Yves Rocher
Nadace Yves Rocher vznikla v roce 1991 s vizí podporovat projekty, jejichž hlavním posláním je ochrana biodiverzity. Funguje pod záštitou Francouzského institutu (Institut de France), veřejné instituce sdružující pět francouzských Akademií věd. V jejím čele stojí od začátku syn zakladatele značky Jacques Rocher, který je zároveň jejím čestným předsedou. Nadace působí v 50 zemích po celém světě a již 30 let směřují veškeré její aktivity k jedinému cíli: „Navracet přírodě alespoň část toho, co nám dává. A zanechávat tak pozitivní stopu tam, kde je to potřeba,“ shrnuje prvotní myšlenku Jacques Rocher, její čestný předseda a syn zakladatele značky. Svoji vizi ochrany rozmanitosti rostlinných druhů realizuje nadace ve 4 stěžejních aktivitách: Plant for Life, Země žen, Fotografie – lidé a příroda, Ochrana rostlin a biodiverzity.

Další výhody věrnostního klubu

Kromě toho, že přispějete k záchraně naší planety, věrnostní klub Yves Rocher přináší i řadu výhod jen a jen pro vás. Věrné zákaznice si totiž zaslouží odměnit.

Sleva za nasbírané věrnostní body už po prvním nákupu

  • Věrnostní body sbíráte při nákupu v kamenných prodejnách i online. Za každou utracenou korunu se vám na účet ve věrnostním klubu přičte jeden bod.
  • Body poté můžete vyměnit za slevy ve třech úrovních (150 Kč, 400 Kč, 700 Kč). Už po druhém nákupu dosáhnete první úrovně (2000 bodů = 150 Kč sleva).
  • Kromě toho budete ke svým narozeninám dostávat krásný dárek.

Do věrnostního klubu Yves Rocher se můžete přihlásit na stránkách www.yves-rocher.cz

Zkuste také kolo štěstí

Po zadání své e-mailové adresy na webu Yves Rocher, si můžete v kole štěstí vytočit výhru, aniž byste před tím cokoliv nakoupily. Získat lze slevu až 50 % nebo 500 Kč, dopravu zdarma, mini sadu La collection či právě již zmiňovaný strom, jenž za vás nadace Yves Rocher zasadí.

Aktuální soutěž

Od 15. 2. do 31. 3. 2021 každý nový zákazník, který si, buď na e-shopu nebo v kamenné prodejně, založí novou kartičku, nejen zasadí strom, ale automaticky se zapojí do soutěže o balíček bestsellerů Yves Rocher v hodnotě 2000 Kč. A k prvnímu nákupu po založení kartičky v hodnotě nad 399 Kč dostane zákazník Koncentrovaný sprchový gel. Takže vlastně zasadí registrací a nákupem hned dva stromy!

Reklama