Milý 1002, naprosto s vámi souhlasím. Taky mě to dokáže vytočit. :) Tak snad vás to ale neodradí od posílání dalších pohledů. :) Krásný den a děkuji za příspěvek!


Kdyby bylo na mě,tak pohledy neposíláme.Ne proto že bych byl odpůrce pohledu nebo tak -ale jednoduše to neřeším:)Ale protože to není na mě,tak podpis kam se mi ukáže načmárám a pohled/pohledy frčí na adresu určení.

Pohlednice jsou k dostání všude kam se člověk vypraví,pokud tedy nejde jen na houby-ale kdo by zas posílal pohled z hub a kdo by po těch lesích vybíral schránky:) Ale docela mě zaráží,že není automatické,že tam kde koupím pohled,že tam mají i známky.

To mi prostě hlava nebere,každý přece ví,na co jsou pohledy hlavně určeny a někteří prodejci suvenýrů a pohledů si asi myslí,že by je měl člověk posílat bez známky a nechat to zaplatit adresáta..Ale kdyby jen to bylo v naší republice nelogické,tak by jsme si mohly pískat,že:)

Na výlety jezdíme -rádi:)A velkým pomocníkem je internet,protože si člověk hezky naplánuje trasu.Ne že by nestačila mapa,ale víte jak - internet je pohodlnější a hlavně my nejezdíme na výlet do bodu A a zpět,ale do bodu A,přes body B a C a cestou zpět přes D -například:) Prostě více výletu v jednom:)

Výletům zdar, pohlednicím dlouhé žití a známkám výskyt u pohlednic:)

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

 

Reklama