zara.jpg
Foto: Profimedia

Nejen princezna Kate patří mezi hezky oblékané členky královských rodin, od kterých si můžeme brát inspiraci nebo alespoň objevovat jejich dokonalé vkusné outfity.  I dcera princezny Anny v módě umí velmi dobře chodit.

Zara Tindall, která se věnuje jezdectví a většinu svého života zasvětila koním, se společně s dalšími členy britské královské rodiny v úterý 20. června zúčastnila dostihů Royal Ascot. Na sobě měla krásné midi šaty s botanickým potiskem v pastelových barvách od australské značky Leo Lin, které se prodávají pod názvem Cecelia Linen. Dají se pořídit za v přepočtu 18 tisíc korun.

Lněný model doplňovaly elegantní balónové rukávy, límeček a knoflíky po celé délce. Její ženskou siluetu podtrhly podpatky Sauvereign pokryté zlatými drahokamy. Bývalá olympionička outfit doplnila elegantním slaměným kloboukem ve stylu Marry Poppins zdobeným světle růžovou saténovou stuhou, který pochází od značky Sarah Cant a byl Zaře vyroben na míru. Barevně pak s oblečením, botami i klobukem sladila malou kabelkou Anya Hindmarch v hodnotě 11 tisíc korun.

FotoJetcrzc.jpg
Foto: Profimedia / Se souhlasem Anya Hindmarch a Leo Lin

Zdroje: Profimedia, Daily Mail, Express, Anya Hindmarch, Leo Lin

Reklama