Dobrý den,
jsem Vaše  čtenářka, ale poněvadž Vám chci pro zasmátí poslat trapný trapas, nechci se pod svůj trapný drsný trapas veřejně podepsat :o)
    
----------------------------------------------------------------------------

Můj TRAPAS
 Před mnoha lety jsem za svobodna bydlela ve starém bytě bez WC, které bylo společné na patře pro 2 byty. Soused byl ožrala, věčně pod parou a vysmátý ze všeho, ale já mladé stydlivé tele, jsem se snažila s ním nepotkávat, když jsem vyběhla z bytu na WC. Tak jsem na WC vždy doplnila toaleťák, postavila čistící prostředek a on vedle dal svůj toaleťák a zas něco jiného na mytí WC. Vždy tam byl papír- ale až JEDNOU DOŠEL !!!

 Den před tím, než se mi stal strašný trapas, jsem byla s kamarádkou na tanečku, kde nás k tanci několikrát vyzvali dva pěkní mladíci. Jeden z nich byl známý od vidění a věděl, kde bydlím. Druhý den mne chtěl překvapit a pozvat do kina. Bydlela jsem už sama, tak se tedy přišel s kytičkou zeptat sám osobně v době, kdy věděl,že se vracívám z práce. Jenže já jsem v práci jedla něco,co mi nesedlo a jen tak tak jsem doběhla cestou z práce domů, zpocená až za ušima a těšila se na WC. Cítila jsem že mi bude na WC pěkně horko, vyběhla jsem do schodů kosmickou rychlostí, rozrazila dveře od společného WC jako J.C. van Damme a zabouchla a dosedla jsem s úlevou - a začal WC koncert . Zvuky a pšuky, za které by se styděla i vojenská rota po atomkaši (hrachovka), ale kráááásná úleva. Ovšem tu vystřídal šok na druhou. Na WC došel papír můj i sousedův a po schodech jsem slyšela kroky - ztuhla jsem,co tady dělá soused? Má přijít ze své práce až za hodinu? Ale to nešel domů soused, ne ne... To šel můj ctitel a po baráku smradu jak ze staré žumpy, fuj, kolik chcete !
 Klepal na dveře, zvonil, já na WC ticho jak pěna, tekly mi slzy tutlaným smíchem, jak jsem se dusila, abych se nerozřehtala na celé kolo. Když se mi totiž stane něco trapného, většinou reaguji smíchem sama sobě. Kousala jsem se do rukávu, seděla jsem na WC v šíleném smradu, který se linul až ven, bez možnosti použít papír, poněvadž tam žádný nebyl a za dveřmi romantický mladík s květinami a pozváním do kina na zamilovaný film. Po nějaké době odešel,květiny mi nechal na klice, aniž by chudák tušil, že jeho princezna sedí v tom pušinci za dveřmi na záchodě :o)

 Nikdy bych se mu nepřiznala, potom jsme se ještě vídali a tu smradopušárnu jsem svedla na chudáka souseda opilce.

 Co k tomu dodat. Nic. Snad jen hezká trapárna. A představte si, jak by tam stál s tou kytkou a do toho smrádku by si prdnul taky.

Trapné trapasy posílejte na tento e-mail: TRAPAS

Možná vyhrajete nejtrapnější výhru. A možná ne.
Za chvíli další trapasy....
Reklama