Mýtus, že tiché vysavače nedokáží pořádně uklidit, vyvrací nový Electrolux UltraSilencer ZEN. S hlučností pouze 58 dB je nejtišším vysavačem na světě. Vylepšení v podobě účinného těsnění motoru, jeho usazení, nového kotvení filtru, inovativní hadice či zdokonalené hubice jsou odpovědí na požadavek spotřebitelů po tišším chodu vysavače. Zenový zážitek z vysávání doplňuje řada vůní, které podtrhnou čistotu vaší domácnosti.

Nejtišší vysavač na světě

 S hlučností pouze 58 dB je Electrolux UltraSilencerTMZEN nejtišším vysavačem na světě.Tohoto jedinečného výsledku se podařilo dosáhnout díky řadě technických vylepšení, která si kladla za cíl jediné: snížit hlučnost, která, jak vyplývá z průzkumu společnosti Electrolux, je tím, co nejvíce obtěžuje při vysávání (36 % respondentů).

Electrolux

„Z našeho průzkumu vyplynulo, že právě hlučnost je oblast, na kterou bychom se měli zaměřit. Vyvinuli jsme proto celou řadu vylepšení, která se spojila v našem novém prémiovém vysavači Electrolux UltraSilencerTM ZEN,“ říká Jessica Baschke, Product Line Manager Floorcare and Consumables & Accessories společnosti Electrolux.

Odpověď na volání po tichu

Jak odhalil průzkum společnosti Electrolux, který se zaměřil na téma vysávání, celých 36 % zákazníků považuje hlučnost jejich vysavače za docela nebo velmi obtěžující. A co víc, 90 % spotřebitelů vyjádřilo přání, aby byl jejich příští vysavač tišší než ten současný. Jejich postoj je logický. V dnešní době se omezená plocha, kde lidé žijí, stává multifunkční oblastí, v níž je ticho vysoce ceněnou hodnotou.

Technická vylepšení, která neslyšíte

ElectroluxSystém Silent ZEN™ zaručuje díky několika vrstvám těsnění vysavače nový, tišší zážitek z vysávání. K poklidnému provozu přispívá hadice Silent AeroPro™, která má nyní hladší vnitřní profil s překrývajícími se klapkami.

Velkou roli při vytvoření skutečně tichého vysavače hraje i jeho hubice. Hubice Silent ZEN™ má nově drážky, díky nimž lépe přilne ke koberci a sníží hluk. Aerodynamické zpracování cesty proudění vzduchu a její hladký vnitřní povrch omezily nepříjemné zvuky. Na tvrdých podlahách tichu napomáhají vyšší kartáčky.

Hadice se napojuje na 36mm otvor vysavače, kde spolu vytváří dokonale uzavřený systém bránící unikání hluku. Sáček na prach doplňuje ochranný protihlukový štít pod názvem Sound Shield™, tichosti motoru napomohlo jeho inovované zavěšení a usazení a držák filtru motoru získal upravené uchycení.

Tichý, hbitý, osvěžující

Kromě vylepšení směřujících k dosažení extrémně tichého provozu má Electrolux UltraSilencer™ ZEN všechny kvality očekávané od prémiového vysavače. Díky Motion Control System™ se snadno a hladce ovládá. S Multi-Electroluxroom System™ se vysavač dostane z místnosti do místnosti, aniž by bylo potřeba ho vytahovat ze zásuvky. Dokonale uzavřený filtrační systém zaručí precizně čistý vzduch. S příslušenstvím AeroPro™ 3 in 1 se při vysávání dostane i na těžko přístupná místa.

K opravdovému zážitku z vysávání přispějí osvěžovače vzduchu, které lze zakoupit jako doplňkové příslušenství. Domácnost bude nejen skutečně uklizená, ale bude čistotou i vonět. V nabídce jsou osvěžovače s-fresh® s vůní zelené borovice, křehkého bambusu, večerní růže, citrusové exploze, hnědého cukru nebo tropického vánku.

Do řady Electrolux UltraSilencer™ ZEN patří modely ZUSDELUX58, ZUSALLER58, ZUSANIMA58, ZUSALLFL58, ZUSGREEN58 (všechny hlučnost 58 dB). Modely řady UltraSilencer™ pod označením ZUSORIGWR+ a ZUSORIGDB+ mají také nízkou hlučnost (61 dB).

Vysavače Electrolux UltraSilencer™ ZEN  jsou k dispozici v barevných variantách wolframová metalická, ocelově modrá, ledově bílá, čokoládově hnědá a recyklovaná černá. Modely Electrolux UltraSilencer™ jsou též dostupné v melounově červené a tmavě modré.

Více informací najdete na stránkách www.electrolux.cz

Reklama