O zapomnětlivosti a dnešním datu píše čtenářka Lady Rovena - mohlo za den plný zmatků datum pátek 13., nebo ne... kdo ví! Více v této novince...

Vyplatí se vůbec řešit pátek 13.? Čtenářka Lady Rovena si myslí, že nikoli. I když je pravda, že se jí v jeden takový pátek stala celkem úsměvná historka. Souviselo to snad s datem? To posuďte samy, milé čtenářky...


Pátky třináctého si moc nepamatuji a ani je moc neřeším. Akorát tak straším s ním druhé lidi. Ale jeden pátek 13. si pamatuji docela dobře a o tom vám chci napsat:

Občas jsme chodívaly s mamkou do kina a jednou jsme šly na Jamese Bonda s Timothy Daltonem. Týpek se mi hodně líbí, takže jsem se hodně těšila. Film měl být s titulkama, takže jsem si nesměla zapomenout brýle, tehdy jsem je na titulky potřebovala, jinak bych nevěděla o čem je vlastně řeč. S mamkou jsme se v kině usadily a já začala hledat brýle. No a co čert nechtěl, zjistila jsem, že jsem brýle zapomněla doma. Tak jsem řekla mamce, že si skočím domů pro brýle, ať mi pohlídá věci, že jsem za chvíli zpět. Nebylo to zas tak daleko a tak jsem se sebrala a šla domů. Bohužel skleněná róza (skleróza) opět zafungovala a já si v tom zmatku nechala (zapomněla) kabelku i s klíčema v kině u mamky. To jsem zjistila, když jsem dorazila před domovní dveře a neměla je čím otevřít. Takže jsem se opět sebrala a šla jsem zpátky do kina. Už jsem ale neměla ty nervy a sílu, abych opět běžela tam a zpět pro blbé brýle. Nakonec jsme to vyřešily s mamkou tak, že jsme si půčovaly její brýle :o) abych z toho filmu taky něco měla :o) Po letech jsem ten film viděla i v TV, takže o nic jsem nepřišla a svého fešného herce jsem viděla a dokonce i slyšela s českým dabingem. No a pokud jde o brýle, tak ty už musím nosit pořád. Jinak bych neviděla ani titulky ani budovu kina :o))
Takže takový byl můj pátek 13. :o)

Lady Rovena

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. května 2011: Pátek 13.

  • Považujete datum pátek 13. za nešťastné, šťastné nebo ho vůbec neřešíte?
  • Stala se vám v pátek 13. nějaká zajímavá příhoda, která změnila váš osud - ať už tak, či tak?

Své odpovědi na tyto otázky zasílejte na redakční e-mail (viz níže) a v předmětu uveďte heslo (také viz níže). Vaše příspěvky čekám v pátek 13. nejpozději do 14.30 hodin, ty, které přijdou později, již pravděpodobně nebudou zveřejněny. Délka textu, který zašlete, nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci, to proto, abyste měla šanci vyhrát krásný dárek od Knižního klubu, kterým jsou tématické knihy Bíla magie, Magická hra čísel a hvězd a Poselství tarotu s balíčkem TAROTOVÝCH KARET!

tarotbilamagie

 

Reklama