Jednou, když mi bylo asi 15 let, přišel k nám domů můj vysněný ideál. Byla jsem z toho hrozně nesvá, nervozní a hlavně roztržitá. Kromě pár vylitých nápojů a rozbitých hrnečků se mi stal ještě větší malér. Měla jsem totiž zrovna menstruaci a jak jsem byla  roztržitá, tak jsem si jaksi zapomněla vzít vložku.


Možná bych si toho za chvíli všimla, jenže si mě ten krásný kluk zrovna posadil na klín a začal mě líbat a špitat mi do ouška romantický věci a to, jak, milé dámy, uznáte, šla veškerá realita stranou.


Bohužel až do doby, kdy jsem se mu zvedla z klína a jemu se na stehně skvěla opravdu veliká rudá skvrna. Bylo mi hrozně a vůbec jsem nevěděla co říct. Můj milý praštil dveřmi (na sliby, že spolu zůstaneme na věky asi zapomněl) a už jsem ho nikdy neviděla. Brrr, hrůza. Od té doby si dávám OPRAVDU velký pozor, aby se nikdy nic podobného nestalo.

Lucie


Milá Lucie, váš milovaný opravdu nebyl ten pravý. Přejeme vám lepšího. Článek nás pobavil, a tak vám posíláme dáreček v podobě kabelky. Užijte si ji a dávejte si do ní například ty hygienické potřeby.

Krásný den vám přeje

redakce@zena-in.cz

Máme zde ještě dárečky:prášky Pharmaton Activit

                                     pasta na zuby Clinomyn

                                     lesk na rty Shine Supreme za 249,- Kč.

                          

 Tak pište, rádi vás odměníme.

Reklama