Vážená redakce,
přeji krásný den a připojuji se také se svým trapasem.(paměť.)

Stalo se mi to už předloni v bývalé práci. Pracovala jsem v tabáku a celý den jsem se nezastavila, a také jsem neměla moc času a možností odskočit si na toaletu.

Ten den jsem si vzala světlé manžestrové kalhoty a jako na potvoru jsem dostala dva dny předem menstruaci. Samozřejmě nejdřív jsem o tom nevěděla, ale bylo mi divné, proč se na mě tak ti lidé divně koukají a prohlíží si mě.

No nedalo mi to, a když byl klid, tak jsem to začala zjišťovat. Nemusela jsem ani moc pracně hledat, protože takovou skvrnu nešlo jen tak přehlédnout. Hned jsem si kolem pasu uvázala svetr, aby to nebylo vidět a volala domů, ať mi někdo doveze čisté kalhoty.

Naštěstí přítel jel akorát kolem do práce, tak mi kalhoty dovezl. Nejhorší ale bylo vysvětlit vedoucímu, proč tak nutně potřebuju do šatny a z prodejny s plnou igelitkou. Tak jsem mu ukázala, že tam není nic kradeného a řekla mu, že se potřebuju nutně převléknout. No asi pět minut pořád nechápavě vyzvídal, proč tak najednou, až jsme se naštěstí domluvili.

Od té doby si už dávám pozor, protože to byl docela nepříjemný trapas.

Vaše věrná čtenářka Ivana.


Ahoj Ivano, děkujeme za příspěvek. Taky se mi stalo něco podobného, ale neměla jsem přítele, který by mi přivezl náhradní oblečení. Tak jsem si kolem pasu uvázala sako a šla hezky rovnou na tramvaj. Naštěstí nikdo nic neviděl.

redakce@zena-in.cz

Máme zde ještě několik dárků, tak nám napište, jaký trapas jste zažily.

 

Reklama