Milá redakce, Ženy - in!
Téma prádlo se velice povedlo... větu: „Na prádle si dej vždy záležet, protože nikdy nevíš!" jsem od maminky slýchávala poměrně často, jako asi každá dívka. Nicméně jsem osůbka, která se ráda líbí, takže už odmala jsem si dávala záležet na tom, co si oblékám. První podprsenku jsme šly s mamčou koupit ještě na základce... jestli si to dobře pamatuju, tak to bylo v 7. třídě. Hrozně jsem se tenkrát styděla a odmítala mamčiny navrhované modely" :-( , které možná byly pohodlné, ale co se týče estetiky... HRŮZA!!! Nakonec jsme udělaly kompromis a podprsenky koupily dvě. Jednu dle návrhu maminy. Druhou, která se líbila mně. Byla moc hezká, bílá, krásně vykrojená, okamžitě jsem se do ní zamilovala. Druhou jsem občas nosívala, aby to mamince nebylo líto... do lesa na houby, apod.

Hned jak jsem si po maturitě začala vydělávat své vlastní peníze, každý měsíc padla pěkná sumička buď za prádlo, nebo za nějaké pěkné botičky, na kterých taky ulítávám. Bydlela jsem u rodičů, plat celkem pěkný, tak jsem si to mohla dovolit. Prádlo jsem si vždy kupovala kvalitní a dávala jsem si záležet na tom, aby mi opravdu dobře padlo. Mám ráda bílou a černou klasiku a pár kousků barvy champagne se u mě v šuplíčku taky najde. Sázím spíše na romantiku nebo krajkové sexy prádélko.

Na jeden trapas s prádlem nikdy nezapomenu. V pubertě jsem trpěla komplexem, že jsem tlustá... Samozřejmě to nebyla pravda, tlustá jsem až teď, ale tenkrát jsem měla oči zatemněné hormony... Tenkrát jsem se seznámila s moc pěkným klukem. Byl prima, příjemný, milý... prostě dokonalý. Měli jsme za sebou už nějaký ten týden oťukávání a byli jsme domluveni, že půjdeme na maturitní ples mojí sestřenice. Chtěla jsem vypadat opravdu pěkně, proto jsem si vzala celkem upnuté sexy šatičky, pod které jsem si přes své krásné titěrné kalhotky oblékla navíc jedny stahovací bombarďáky. :-) Asi začínáte tušit - jen u plesu nezůstalo a skončili jsme v bytě jeho dědečka, který byl v té době v lázních. Popadla mě hrozná panika a v hlavě mi jen pulsoval nápis.. Co proboha udělám s těma stahovacíma bombarďákama?" Vyřešila jsem to elegantně - na záchodě jsem kalhotky sundala, ale teď co s nimi? Kabelka v předsíni, kde na mě čekal ON! Na záchodě byl kbelík a přes něj hadr na podlahu, tak jsem bombarďáky ukryla tam s tím, že než půjdeme, že si jako odskočím (samozřejmě už s kabelkou na rameni) a kalhotky si tam strčím do kabelky. To bych ale nesměla mít sklerózu a kalhotky tam zapomenout!

Po oné noci jsme se týden neviděli a mezitím se vrátil domů dědeček. Na ten telefonát, kdy se mě můj přítel zeptal, jestli jsem náhodou neztratila kalhotky, nikdy v životě nezapomenu... samozřejmě jsem zapřela, že inkriminovaný kus prádla je můj, zda mi to ale věřil, nevím...

I teď, kdy už jsem s manželem 10 let a mám nějaké to kilčo navíc, se stále ráda líbím... svému muži samozřejmě. Krásné prádlo mám ráda, ale už na něj není tolik korunek jako dřív. Ale i tak si tak 2 - 3x do roka udělám radost a koupím si nějaký skvost v podobě pěkné soupravičky. Navíc si můj manžel potrpí na punčošky, takže nezůstává jen u podprsenky a kalhotek.
Helen13
Milá Helen13,
váš příběh mi trochu připomněl scénu z filmu Deník Bridget Jones.

                                                                                                                                                                                                                 Helen13
Reklama