Stává se Vám, že stále na něco zapomínáte? Pospícháte do práce, ale ne a ne najít klíče od bytu? Pobíháte po domě s přáním, ať už Vám konečně někdo zavolá a pro vás skončí boj s hledáním mobilu? A ještě ke všemu víte, že musíte do oběda napsat vyúčtování, ale spočítat dvě plus dvě je pro Vás nadlidský výkon. Soustředěnost je v tahu… Nejraději byste křičela na celý svět: „Já už nemůžu!“

Právě Vám je určen, unikátní přípravek GinkoPrim Max s velmi vysokým obsahem extraktu z Ginkgo biloby a hořčíkem.

 

Obliba Ginkgo biloby (česky Jinan dvoulaločný) zejména v posledních letech značně roste. Blahodárných účinků výtažku z jeho listů využívá tradiční čínská medicína již pět tisíc let a v posledních letech se preparáty s obsahem účinných látek z listů tohoto stromu řadí k nejpopulárnějším rostlinným produktům.

 

V čem tedy tkví tajemství blahodárných účinků Ginkgo biloby na náš organismus? V listech je obsaženo zejména  velké množství flavonoidů, terpenů, organických kyselin a dalších látek, jejichž strukturu nedokáže přesně určit ani moderní věda. Jisté je, že komplex těchto látek, které se odborně nazývají „ginkgolides“, není obsažen v žádné jiné rostlině. Tyto látky především rozšiřují cévy, a tím umožňují zlepšení průtoku krve i těmi nejjemnějšími žilkami v našem těle. Díky tomu se zlepšuje zásobování všech částí těla kyslíkem a živinami.

 

V mozkové tkáni dochází ke zlepšení využití kyslíku paměťovými buňkami, čehož výsledkem je zvýšení koncentrace a celkové mentální svěžesti. Studenti si pamatují učivo, manažeři zvládají více činností a jsou konkurence schopnější, u starších lidí může být zachována paměť a nemusí se objevovat zapomnětlivost.

 

Zlepšení průtoku krve organismem se ale neprojevuje pouze v mozku, ale i takzvaných „okrajových“ částech organismu jako jsou uši a končetiny.

 

Ginkgo má také ještě účinek antioxidační. Na náš organismus působí spousta negativních aspektů moderní doby. Ať už se jedná o špatné životní prostředí, stres, nesprávnou životosprávu, nedostatek spánku a v neposlední řadě kouření.

 

GinkoPrim Max obsahuje ještě jednu, neméně důležitou látku pro náš organizmus, kterou je magnesium.

 

Magnesium je nezbytné pro pravidelnou činnost srdce a oběhového systému, pro správnou funkci nervů i svalů, zvyšuje odolnost organizmu a posiluje imunitu. Mnoho lidí trpí nedostatkem hořčíku proto, že průmyslově upravené potraviny ho obsahují velmi málo a také, že hořčík se snadno vyčerpává při stresu, užíváním některých léků a při intenzivní fyzické aktivitě.

 

Dopřejte si GinkoPrim Max s blahodárnými účinky:

  • Pomáhá posilovat paměť, koncentraci a intelektuální výkonnost.
  • Podporuje prokrvení končetin.
  • Pozitivně ovlivňuje krevní oběh.
  • Má důležité antioxidační účinky a pomáhá zpomalovat proces spojený se stárnutím.
  • Magnesium příznivě působí na nervový systém a svalové funkce, včetně srdečního svalu.

Více se o jedinečném produktu GinkoPrim Max dozvíte ZDE

Reklama