Intuitivní, snadno ovladatelné a úžasně ergonomické. Takové jsou nové pračky Whirlpool FreshCare+. A také krásné. Co všechno dovedou, a proč byste si takovou pračku měli rozhodně pořídit?
5edf4ebd7f4aeobrazek.png

Kouzelné tlačítko FreshCare+

5edf4ede006dcobrazek.pngTlačítko FreshCare+ umí divy. Vaše prádlo udrží svěží, i když je nestihnete hned po ukončení pracího cyklu vyjmout. „Vlhké prostředí bez přístupu vzduchu je totiž ideální líhní pro bakterie, škodlivé plísně a další patogeny, provázející hnilobný proces. Ten začíná už po pár hodinách, kdy prádlo leží nečinně v bubnu,“ uvádí Darina Papáčová, odbornice společnosti Whirlpool, a dodává: „Aby se to nestávalo, pračky s technologii FreshCare+ provzdušňují vyprané prádlo jemnou párou a šetrnými obousměrnými rotacemi bubnu až šest hodin po skončení pracího cyklu. Prádlo pak zůstane svěží, měkké a nezmačkané. Funkci lze zvolit na začátku nebo kdykoliv v průběhu praní, když víte, že nestihnete vyprané prádlo hned vyjmout. A můžete ji stejně tak kdykoliv zrušit.“
A jak to vlastně funguje? „Po skončení pracího cyklu napustí pračka do nádrže malé množství vody tak, aby bylo ponořeno ohřívací těleso – prádla se voda nedotýká. Voda se začne ohřívat až k bodu varu a zároveň je spuštěn proces odpařování. V pravidelných 9minutových cyklech se vstřikuje do prádla jemná pára ze speciálních trysek při současné obousměrné rotaci bubnu. Proces se znovu opakuje po třech hodinách. Pračka tak sama účinně brání tvorbě bakterií a šíření zápachu v pračce, a udržuje prádlo svěží a nezmuchlané až šest hodin po doprání,“ říká paní Darina Papáčová.

Přizpůsobení intenzity praní s funkcí Clean+
Podle úrovně zašpinění lze nastavit tři typy praní – Intenzivní, Denní a Rychlé, aby bylo prádlo vždy perfektně vyprané. Funkce Clean+ tak přizpůsobí praní přesně vašim potřebám.
5edf4f083b3d0obrazek.png

Extrémně tichý a výkonný motor s dlouhou životností
Motor je pomyslným srdcem pračky. Špičkový motor typu SenseInverter, kterým jsou vybaveny pračky Whirlpool FreshCare+, je nejen silný, ale i úsporný: nabízí až 30% úsporu energie v porovnání s pračkami v energetické třídě A+++. Navíc je úžasně tichý a postará se také o to, aby byla pračka stabilní i během odstřeďování a vibrovala zcela minimálně. Což uvítáte, pokud máte malé dítě nebo perete večer a nechcete rušit sousedy. Navíc je na motor nadstandardní záruka 10 let.
5edf4f46371ddobrazek.png

Intuitivní technologie 6. SMYSL
Chcete nejen čisté a voňavé prádlo, a udržet přitom náklady na uzdě? „Právě o toto se postará inteligentní technologii 6. SMYSL, díky níž ušetříte čas, vodu i nákladnou energii při skvělých výsledcích praní. 6. SMYSL totiž díky senzorům a pokročilým algoritmům přizpůsobuje a ovládá teplotu, množství vody, pohyby bubnu i výkon motoru, a zaručuje nastavení pracího cyklu přímo na míru vašemu prádlu, i když je pračka naplněná jen zčásti své kapacity,“ radí Darina Papáčová.
5edf4f8053a01obrazek.png

Systém SoftMove pro hýčkání tkanin
Dopřejte prádlu pohyb na míru. „Pračky FreshCare+ využívají díky novému typu motoru šest typů speciálních pohybů bubnu podle konkrétního druhu tkaniny, a to v každé fázi pracího procesu: od počátečního napouštění vody až po závěrečné odstřeďování. Bez obav tak můžete prát tvrdé džíny i jemné hedvábí. Výsledek bude vždy dokonalý,“ dodává Darina Papáčová.

Zachování zářivých barev jemným praním při 15 °C
Whirlpool FreshCare+ má skvěle vychytaný prací cyklus. I při teplotě 15 °C zaručuje stejné výsledky praní jako při teplotě 40 °C. A jak je možné, že i při tak nízkých teplotách dokáže prádlo skvěle vyprat? Odpovědí je speciální systém SoftMove, díky němuž se prádlo v bubnu pračky pohybuje volně a tím lépe absorbuje prací prostředek. Tímto je zaručena vyšší efektivita praní i při nízkých teplotách.
5edf4f5b73c30obrazek.png

Prádlo svěží díky síle páry - více na ALZA - zde si můžete pračku objednat
5edf4faede074obrazek.png

Reklama