Blanka se nám svěřila s tím, jak zapomněla své „miminko“ v hospodě. Než ji odsoudíte, přečtěte si co a jak se seběhlo

Dobrý den,

těch dobrodružství bylo spoustu, ať už na první dovolené u moře, kdy byly děti díky pobřežním skalám v Chorvatsku zazeleněné desinfekcí od palce u nohou po hlavu nebo když si to můj nejmladší 4 letý syn vydal na plavbu cca 200m od mola k mé nafukovačce, bez kruhu a coby začínající plavec, hrůza, čekala jsem , kdy pro něho budu muset skočit, ale doplaval a prý to bylo co?! Už umím plavat. Já bledá jak stěna i pod opálením.

Ale to je nic proti tomu, co se nám stalo při cestě ze Slovenska. Už jste někde propili dítě? Myšleno, zapomněli? Nám se už stalo. Je nás celkem 5, takže jsme si pořídili Sharona, ať máme pohodlí. Domluvili jsme se na víkend se sestrou a její rodinou na víkend na Slovensku v Thermalparku v Bešeňové, nabalili auta a jelo se. Děcka se tam vyřádila, my zrelaxovali v rámci možností. Na zpáteční cestě jsme se stavili v Jablunkově v restauraci na oběd. Po jídle se už děcka a chlapi zvedli je nabalit do auta a my jsme se sestrou platili. Auta už byly nastartované, tak jsem nasedla a jelo se. Aniž bych se podívala za sebe zkontrolovat děti, jestli jsou upoutané, jak to běžně dělám, když řídím já. Jako spolujezdce mě to ani nenapadlo. Jen jsem nasedla a jelo se. Po výjezdě z města se ze zadního sedadla ozvalo,

 ,,Mami, a kde je brácha?“

V tu chvíli byste ve mně nenašli ani kapku krve. Ještě jsem si říkala, možná jede v druhém v autě. Zastavili jsme a šla jsem se zeptat sestry, jestli třeba náhodou nejede s nimi. Ta dostala záchvat smíchu, že ne, tak manžel otočil auto, po řádném kázání o posádce a počtu a kontrole osádky auta a jel ho zpátky hledat. Naštěstí čekal na náměstí před restaurací a manžel dostal druhý zpucung, že ho tam nechal.

Co se stalo? Náš 15 letý puboš zaparkoval na WC a našel tam Bravíčko. A začetl se. Když vyšel ven, zjistil, že jsme fuč. Tak se obrátil, a šel za servírkou, že se mu ztratili rodiče a jestli by nám mohl zavolat na mobil. Naštěstá zná moje číslo z hlavy. Jenže to už byl manžel na zpáteční cestě a já si nechala mobil v autě a on ho nezvedal. Takže milá servírka neváhala, a zavolala do rádia, aby to vyhlásili, že dítě hledá rodiče. Takže sestra to slyšela z éteru a se smíchem na mě volala, že jsme v rádiu, ,,Rodiče, čekám na Vás!“, hrůůůza. Takže to věděla celá motoristická obec, která zrovna poslouchala, jací jsme ,,nezodpovědní rodiče“.

Nakonec jsme se tomu zasmáli a dodnes to jedna z historek, kterým se na rodinných akcích od srdce zasmějeme. A proto doporučuju všem, počítejte své ratolesti, než odněkud odjedete.

                                                                                                       Blanka


Díky Blanko za radu. Svou historku, jak jsem svého pětiměsíčního syna nechal v kočárku, v neděli ráno kolem 11. hodiny, v hospůdce Pod Lípou, nepřipojím, protože výraz mé manželky, když jsem přišel domů bez něj, do smrti nezapomenu.

Ano, jsou různé formy dobrodružství, tady se domnívám, že by bylo zajímavé zjistit pocity vašeho syna. Když se zvedl z trůnu a zjistil, že jste fuč…

Pište dnes na krásné téma:

Největší dobrodružství mého života

redakce@zena-in.cz

A pro jednu z vás, jejíž příspěvek se mi bude nejvíc líbit, mám připraven dárek: Vichy Liftactiv Derm Source Denní krém pro normální a smíšenou pleť 50 ml v hodnotě 750 Kč. Abyste při vašich dobrodružstvích byly krásné...

Vichy

Reklama