Zdá se, že horké slunečné dny, kdy stačilo přetřít rty leskem a protáhnout řasy, se hned tak nevrátí. Podzimní šero nás brzy vžene do náruče umělých světel a reflektorů. Dost ale smutnění, má to i své světlé stránky! Můžeme si dovolit výraznější líčení a experimenty v barvách, které vygradují do plesové sezony.

 

 Kvalitní líčení však chce kvalitní make-up. Ten nejen tvář krášlí a připraví pro kouzla s barvami, ale také chrání před nepřízní počasí. „Jenže nanést kvalitní make-up chce čas a trochu zručnosti!“ může namítnout začátečnice. Tyhle obavy už můžete pustit z hlavy.

 

           

 Maybelline New York přináší revoluční novinku dlouhotrvající make-up SUPERSTAY SILKY!

Nová dvoukomorová technologie spojuje v jediném kroku hedvábně jemný krémový podklad s dlouhotrvajícím make-upem. Jedním stlačením získáte obě složky, které pak stačí smísit. 

Tak snadná aplikace, hedvábně jemný pocit a dokonalý vzhled až 16 hodin!

 

Asi se ptáte, co je ta tajemná bílá složka nového make-pu Superstay Silky? Pod každý make-up byste měla použít podkladový krém nebo bázi, která vaši pleť zvlhčí a zároveň ochrání před podrážděním.

A tady je tedy odpověď na otázku. Bílá složka v dlouhotrvajícím make-upu Superstay Silky je hedvábně jemný krémový podklad, který splňuje všechny tyto funkce a ještě navíc váš make-up zafixuje, a ten pak vydrží déle a během dne se nestírá.

 

Kromě revoluční novinky ve snadném nanášení splňuje Superstay Silky vše, co očekáváte od kvalitního make-upu:

-           zaručuje 16 hodin dokonale přirozený vzhled

-           necítíte se v něm jako „uvězněná v masce“

-           minimalizuje velikost pórů

-           během dne se nestírá

-           nemění během dne barvu ani odstín

-           pleť hydratuje a chrání faktorem 12 proti UV záření

-           je dermatologicky testován

-           je vhodný pro všechny typy pleti i citlivou pokožku

 

Ivory,   Cameo,   Nude,   Sand a  Fawn – to je pět odstínu, ze kterých můžete vybírat svůj Superstay Silky dlouhotrvající make-up! Bílá barva hydratační podkladové formule nemá vliv na konečnou barvu odstínu.

 

Zapomeňte na zdlouhavé líčení. Získejte přirozeně jemnou a hebkou pleť na celý den díky revoluční novince SUPERSTAY SILKY od Maybelline New York.

 

 A pokud snad ještě váháte, jestli byste zvládla tento make-up používat, tak zde máme několik rad pro aplikaci, která je opravdu velmi jednoduchá: Při prvním použití stlačte pumpičku 10x -12x, dokud nezískáte stejné množství obou složek. Vždy je třeba použít obě složky dohromady. Aplikujte přípravek na bříška prstů, poté jej naneste na obličej a pomalu roztírejte.

 

Vybraný odstín make-upu, který vidíte v dóze, se po smíchání s krémovým podkladem a po aplikaci na vaši pleť nezmění.

 

Vaše celkové líčení můžete zakončit novou řasenkou DEFINE-A-LASH od Maybelline New York, která vaše řasy zvýrazní a prodlouží bez žmolků a slepení. Více informací o této řasence naleznete ZDE. 

 

 A teď jedna důležitá informace pro všechny z vás, které se rády dozví nové trendy z oblasti líčení nebo chtějí poradit od vizážistky, jak se mají správně líčit. Maybelline New York spolu s Ženou-in pro vás připravila úžasnou soutěž, ve které může nejen 30 z vás vyhrát make-up Super Stay Silky, ale také 3 z vás se mohou účastnit Školy líčení s Maybelline, která proběhne 1. 12. v Praze.

Tak neváhejte a zúčastněte se soutěže ZDE

Více informací o novém make-upu Superstay Silky naleznete ZDE