780x400-pupen-seriku.jpg

Právě v přírodě a jejím bohatství hledá inspiraci francouzská značka Yves Rocher již od svého vzniku v roce 1959. A nyní, po více než deseti letech intenzivního výzkumu, se odborníkům na rostlinnou kosmetiku podařilo díky kombinaci dvou unikátních látek, extraktu z ořechů tagua (slonovníku velkoplodého) a rostlinnému nektaru z pupenů šeříku vytvořit dvě jedinečné novinky s mimořádnou účinností – Rozjasňující emulzi s OF30 a Rozjasňující kúru v kapslích, které doplňují řadu Anti-Age Global. Již po pár dnech používání je pleť rozjasněná a sjednocená, vrásky jsou jemnější a tvorba pigmentových skvrn je redukovaná.

V hlavní roli zářivá pleť
Rostlinný nektar z pupenů podporuje regeneraci buněk a tzv. zářivý nektar z ořechu tagua snižuje syntézu melaninu, díky čemuž společně snižují tvorbu pigmentových skvrn a dodávají pleti jas a sjednocený vzhled.
Již od první aplikace nové Rozjasňující emulze s OF30 je díky její lehké textuře pleť chráněna proti UVA a UVB a hyperpigmentaci. Den za dnem se pleť rozzáří jasem a známky stárnutí mizí. Emulze se používá každý den jako závěrečný krok v beauty rutině a funguje i jako přirozený tekutý rozjasňovač.

780x400-novinky-do-clanku.jpg

Jedna ampulka denně pro krásnou pleť
Rozjasňující kúra Anti-Age Global od Yves Rocher je první péčí proti stárnutí pleti plná vzácných rostlinných nektarů z organických zdrojů, které odhalují neposkvrněnou zářivost v srdci kožních buněk. Den za dnem bude vaše pleť zářivější a známky stárnutí postupně zmizí. Tento produkt navíc obsahuje 97 % přírodních složek.

Používejte Rozjasňující kúru jednou denně po dobu 5 týdnů, ráno nebo večer, jako náhradu séra před následným nanesením pleťového krému. Otevřením perličky jemným otočením nástavce získáte hedvábnou a výživnou texturu, kterou nanesete jemným masírováním zevnitř směrem k vnější části obličeje. Odměnou vám bude sjednocená a mladě vzhlížející pleť.

61effdc5ca68cblobid0.jpg

S respektem k lidem i k přírodě
Celá řada Anti-Age Global  byla vyvinuta nejen s co největší efektivitou pro pleť, ale zároveň s maximálním ohledem na životní prostředí. Nově jsou produkty baleny do ekologických kartonů vyrobených ve Francii bez plastové folie. Obaly na kelímcích jsou navíc úsporné a stačí na ně o 41 % méně kartonu než běžně. Papír je navíc recyklovatelný, má certifikát FSC, tedy pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů.

Více o udržitelnosti a závazcích Yves Rocher najdete na www.yves-rocher.cz
61f0011adbf93obrazek.png

Reklama