Když se řekne dieta, spoustě z nás naskočí řada zaručených rad, druhů, ale i řada „zákazů či omezení“. Jenže hubnutí už dávno není jen o změně jídelníčku, ale především o změně celého životního stylu.

Co je při hubnutí nejdůležitější?

1)      Jídlo. Vědět, kolik toho můžu sníst. Nastolit si svůj stravovací režim tak, aby výdej byl o něco vyšší než příjem.

2)      Pravidelnost. Pravidelně jíst, v pravidelných intervalech a nehladovět ani v průběhu dne.

3)      Pohyb. Bez správného a dostatečného pohybu to v žádném případě nepůjde. To si musí uvědomit každý, kdo chce snižovat svoji váhu.

4)      Relax a hlavně dostatečné množství spánku (minimálně 6–7 hodin denně). Pokud máme být svěží, výkonní, psychicky v pohodě a štíhlí, pak se bez dostatečného odpočinku neobejdeme.

Návodem, jak přesně nastartovat změnu životního stylu je Zhubni chytře. Což je nejrozsáhlejší online kurz o hubnutí a zdravém životním stylu pod vedením Ing. Petra Havlíčka. Který Vás naučí jak správně nakupovat, vařit a sestavovat si vlastní jídelníček plný nutričně vyvážených a zároveň velmi chutných jídel. Pomůže Vám objasnit řadu největších mýtu o hubnutí a naučí Vás naslouchat potřebám svého vlastního těla.

Cílem 2 měsíčního kurzu je pomoci Vám porozumět tomu, co jíte a proč, a uvědomit si, že Váš život ovlivňuje nejen jídlo, ale i psychická pohoda, odpočinek a přirozený pohyb.

jídlo

Kurz obsahuje více než 100 motivačních a vzdělávacích videí, k nim pracovní sešity, logicky provázaný jídelníček na 60 dnů s recepty od šéfkuchaře Pavla Houdka, nákupní seznamy a videa, které Vám ukážou, jaké potraviny si vybírat při nákupech a jaké naopak vynechat.

Ve druhém měsíci jsou připravené každý týden vždy dvě odbornější přednášky o jednotlivých živinách a skupinách potravin, které Vám informace ještě prohloubí a definitivně ukotví do hlavy nové stravovací návyky. Bonusy v podobě  záznamů živých přenosů s psychologem a sportovními trenéry.

jídlo

Vše je připraveno tak, abyste za 2 měsíce byli schopni změnit efektivně stravovací návyky a tím dosáhli výsledků, po kterých toužíte.

 

Zapojte se do soutěže o kurzy zdarma spojené s testováním.  Vyzkoušejte si vše osobně a zhodnoťte, jaký byl pro Vás kurz přínosem. Váš názor nás zajímá!“

Soutěž najdete ZDE.

Reklama