5d120059b0b3aobrazek.png
Široké kalhoty jsou do horkých dní jako stvořené. Zejména v případě, že musíte dodržovat přísný dress-code a váš šéf by mini šaty nebo sukni úplně neocenil.
Pallazzo opravdu sluší, stačí, když si zvolí ten správný střih, materiál a délku a máte vyhráno. Pak už jen zvolíte vršek a doplňky podle toho, kam se zrovna chystáte. Protože, tyto „roury“ se hodí nejen do práce, ale klidně i na rande.

Takže, jak na ně?
5d11fdfb50b73obrazek.png
5d11ff9278d26obrazek.png

  • Na základě vašeho typu postavy můžete sáhnout jak po super širokých kalhotách až na zem, anebo třeba po midi délce a oblíbených culottes.
  • Holky, které mají nohy až do nebes a pár kilo i s postelí, jak se říká, nemusí nad výběrem příliš přemýšlet. Jejich postavě bude lichotit jakékoliv široké kalhoty.
  • Ženy, které mají sexy křivky, by měly vybírat hladké materiály, vyhýbat se řasení, velkým vzorům nebo jiným výrazným detailům.
  • Vždy vybírejte kalhoty do pasu, dokonale tak opticky protáhnete postavu a protáhnete dokonale nohy.
  • Myslete na to, aby byl outfit na jedničku, a proto pozor na výběr vršků. Topy, košile, anebo svetry vždy jednoduše zakasejte v přední části do kalhot. Nikdy je nenechávejte plandat přes ně. Připravily byste se tak o onen efekt zeštíhlení a prodloužení postavy.
  • Tento typ kalhot si vždy zkoušejte s botami, a to proto, abyste viděly, jak moc je případně budete tahat po zemi. V případě podpatků pak hlídejte, aby nohavice sahaly těstě nad zem a zakrývaly celé boty. K pallazo kalhotám se pak skvěle hodí placaté sandálky, pantoflíčky, ale klidně i bílé tenisky nebo střevíčky na vysokém podpatku.
  • Pokud se vám líbí výrazné barvy a vzory, hurá do nich! Takové kalhoty jsou opravdu v kurzu. K dokonalosti vám pak stačí klasické bílé tričko bez vzoru, bílá košile nebo třeba černý top. V jednoduchosti je krása!
  • Jestliže jsou pro vás jednobarevné kalhoty lepší volbou, vsaďte na monochromatiku. Takový celobílý outfit třeba v létě není vůbec špatný nápad.

5d11fe9c8a0baobrazek.png
5d12001fcc3b2obrazek.png
Také si přečtěte:

Reklama