Blíží se únor a s ním i oblíbený svátek zamilovaných – Valentýn. Pokud se letos chcete opravdu blýsknout a svou drahou polovičku překvapit, zapomeňte na ohranou klasiku v podobě bonboniér a plyšáků. Udělejte svému protějšku radost praktickým a zároveň stylovým dárkem z dílny Fjällräven, ze kterého bude na první pohled poznat, že jste si při jeho vybírání dali opravdu záležet.

Pro milovnici EKO módy

Je nadčasový, pohodlnější než kabelka nebo taška přes rameno a navíc ekologický. Řeč je o batohu Re-Kanken, nejnovějším přírůstku do rodiny batohů Kanken. Je vytvořený z jediného vlákna vyrobeného z 11 recyklovaných PET lahví a obarvený speciální metodou Spin Dye, při které se ušetří značné množství energie, vody i chemikálií. Pro romantickou duši ve fuchsiově růžové, pro nespoutanou divu třeba v ďábelsky rudé.

kanken

Doporučená maloobchodní cena 2 490 Kč.

Spoutejte ho!

Každý správný muž by měl mít nejen nůž, ale také jednoduchý kožený, kvalitně zpracovaný pásek. Je to totiž nejen velmi praktický, ale především stylový doplněk, který posune každý outfit o třídu výš. Fjällräven Singi Belt s šířkou 4 cm je vyrobený z přírodně vyčiněné kůže s výrazně zrnitým povrchem, která pravidelným používáním získává nezaměnitelnou patinu. Tenhle pásek zkrátka nestárne, ale „zraje“ stejně jako muži a vašemu nejdražšímu tak vydrží opravdu dlouhá léta.

kanken

Doporučené maloobchodní cena 1 990 Kč.

Tulení povoleno – i ve stanu

Pokud patříte mezi dobrodružné povahy, pro které je největším darem možnost trávit volný čas v přírodě, využijte Valentýn k pořízení praktického dárku a darujte nejen svému partnerovi, ale i sobě nový spacák. Spací pytle Move With Bag Regular jsou velmi lehké a lehce sbalitelné, takže v batohu zaberou málo místa, zároveň však díky výplni, kterou tvoří z 60 % peří, poskytují dostatečnou izolaci a komfort. Spacáky jsou navíc celorozepínací, díky čemuž můžete jednoduše spojit dva dohromady a vytvořit si tak ve stanu, v chatce nebo pod širákem opravdu královské lože.

kanken

Doporučená maloobchodní cena 7 490 Kč.

Reklama