satyy.jpg

O tom, že jsou vévodkyně Kate a Meghan velkými módními vzory žen po celém světě, není pochyb. A pokud je řeč o královské rodině, většinou jde o tu britskou. My se ale nyní „podíváme na zoubek“ ženě z jiné královské rodiny, španělské. Vytříbený vkus a styl má totiž i královna Letizia.
 
Letizia je královnou midi šatů, nejčastěji s áčkovou sukní. Ty pěkně vytvarují ženskou siluetu. Jsou ideální volbou pro denní nošení i koktejlové recepce nebo zvláštní příležitosti, při kterých ještě není nutné sahat po dlouhé róbě.

overaal.jpg
 
Ačkoliv se drží klasického stylu, nebojí se královna Letizia sáhnout ani po overalech či upnutých šatech. Odhalit se nebojí celé ruce nebo obléci šaty na jedno rameno. Čas od času ji můžeme spatřit i v šatech s pláštěnkovým typem rukávů.
 
Pokud jde o boty, v žádném šatníku by neměly chybět klasické černé nebo tělové lodičky, což ví dobře i královna. Nebojí se ale sáhnout ani po výraznějších barvách, vzorech (např. hadí), ale ani tvarech. Její nejčastější volbou jsou špičaté lodičky, které opticky prodlouží nohu.

boty.jpg
 
Letizia je velvyslankyní španělské značky Zara, a tudíž i ikonou cenově dostupného stylu. I proto je módním vzorem mnoha žen. Ukazuje, že nemusíte nutně rozbít prasátko, abyste vypadaly dokonale a stylově.
 
Na rozdíl od vévodkyně Kate, která se vyznačuje konzervativnějším stylem, Letizia se nebojí dodat svým outfitům větší šťávu. Nebojí se leopardích vzorů, kožených kousků ani výrazných červených bot. Umí spojit elegantní image se svým sebevědomým obrazem.

letyy.jpg

Foto: Profimedia

Čtěte také:

Reklama