FOREO UFO v sobě spojuje profesionální korejskou péči o pleť a nejmodernější švédskou technologii na trhu – hyperinfuzi a LED světelnou terapii, které společně zaručí péči o pleť jako ze salonu v pouhých 90 vteřinách.

5b07a3eb6d151obrazek.jpg

Bezpečná a efektivní péče o pleť

FOREO UFO je chytrý přístroj, který pomůže vaší pleti přijmout veškerou potřebnou péči a zároveň, na rozdíl od tradičních pleťových masek, vám ušetří spoustu času, který tak můžete věnovat zábavnějším činnostem. FOREO UFO má tři LED světla: červené, stimulující produkci kolagenu, modré, bojující s pupínky, a zelené, které projasňuje pleť. Kromě toho také pomocí zahřívací termo terapie uvolňuje póry, pulzace T-Sonic pomáhá podpořit absorpci masky a účinným látkám umožňuje proniknout ještě hlouběji do pokožky. Poslední a nejdůležitější částí je cryo terapie, která pleť zchlazuje, uzavírá póry a tím uzamyká potřebné pečující složky ve vaší pleti na mnohem delší dobu.

Korejská receptura masky

Díky tomu, že je k dostání se dvěma různými typy masek, pomáhá FOREO UFO moderní, vytížené ženě zvládnout všechny nástrahy dne i noci s perfektní, svěží a zdravě vypadající pletí. Denní maska probudí pleť a připraví ji na všechny výzvy, které může den přinést. Noční maska pleť zklidní a umožní všem pečujícím složkám provádět s vaší pletí zázraky, zatímco spíte. Denní masku můžete na pleti nechat vstřebat a použít tento základ místo primeru. Noční masku si můžete na pleti nechat během spánku, abyste dosáhli ještě lepších výsledků.

5b07a39f1ca86obrazek.jpg

Inovativní design nové generace

Přístroj představuje novou generaci chytrého designu – nabíjení pomocí USB, stoprocentní voděodolnost, snadné čištění a desetiletá záruka kvality. FOREO UFO je první maska, která přenáší možnosti péče o pleť z profesionálního kosmetického salonu k vám domů. Žádné další návštěvy kosmetičky a složité hledání vhodného termínu, FOREO UFO vám přilétá na pomoc!
 
Chytrá pleťová maska FOREO UFO

5b07a4327a607obrazek.jpgFOREO UFO je první pleťová maska, která poskytuje profesionální ošetření pleti u vás doma. Nová průlomová technologie kombinuje profesionální korejskou péči o pleť a nejmodernější švédskou technologii na trhu – hyperinfuzi a LED světelnou terapii, které společně zaručí péči o pleť jako ze salonu v pouhých 90 vteřinách. FOREO UFO stimuluje kolagen a pomáhá v boji proti vráskám, díky zahřívací terapii uvolňuje póry, pulzace T-Sonic také podporuje hlubokou absorpci účinných látek z masky a zchlazovací terapie póry zase uzavírá, aby živiny dlouho působily. FOREO UFO je vyrobeno z ultra hygienického silikonu a je vhodné pro všechny typy pleti. Přístroj lze nabíjet pomocí USB a zaručuje stoprocentní voděodolnost a snadné čištění. Je na něj poskytována desetiletá záruka kvality a je dostupný ve třech barevných provedeních.

Doporučená cena: 7 490 Kč

Dostupné na www.foreo.com, www.notino.cz, www.alza.cz.