5df8f9d8a55f5obrazek.png
Pokud chcete něco změnit, neměla byste čekat na žádné magické datum či začátek roku. Když se rozhodnete pro změnu, měly byste ji udělat hned, dokud je vaše odhodlání na maximální úrovni. Přesto se mnoho lidí rozhoduje změnit své životy k lepšímu právě se začátkem roku. Na druhou stranu je to lepší se začátkem roku než je neměnit vůbec a setrvávat ve stavu, který nám nevyhovuje.  

Nemusí to být jen o hubnutí a kouření. Vypátraly jsme pro vás předsevzetí, která nás inspirovala a kterými se můžete inspirovat i vy.

Jarmila, 50 let
O svátcích jsem oslavila své padesátiny, a to je spolu se začátkem nového roku skvělá příležitost, dát si předsevzetí. Rozhodla jsem se, že konečně začnu myslet víc na sebe, začnu být větší sobec. Všichni v okolí se na mě můžou obrátit, ale když potřebuju něco já, podpory se mi nedostane. Zařekla jsem se, že se naučím říkat ne a upřednostním svoje potřeby před potřebami těch ostatních.

Kamila, 35 let
Nastoupila jsem do nové práce a tam je potřeba angličtina, proto se v novém roce hodlám víc zaměřit na její pilování. Ve škole jsem v ní moc dobrá nebyla a jsem ráda, že dám dohromady pár vět. Hned v lednu si najdu soukromé hodiny a budu pravidelně chodit k rodilému mluvčímu.

Dita, 28 let
Rozhodla jsem se začít víc kulturně žít. Miluju divadlo i kino, ale moc často si na ně čas neudělám, což je škoda. Jedno představení jsem dostala k Vánocům a určitě na to navážu dalším. 

Monika, 32 let
Mým cílem je naučit se větší trpělivosti. Jsem docela výbušná a když mě manžel nebo děti něčím naštvou, vyletím jako čertík z krabičky. To bych na sobě chtěla změnit. Plánuju se uklidňovat pravidelnými meditacemi. S těmi jsem začala už před Vánoci, tak v nich chci pokračovat.

Lea, 25 let
Já chci určitě víc pomáhat lidem nebo zvířatům, kteří nemají v životě moc štěstí. Před Vánoci jsem byla v psím útulku a bylo mi moc líto těch němých duší, proto se na ně budu chodit dívat nejen v období Vánoc, ale i v průběhu roku.

Alena, 45 let
Chci kompletně změnit svůj obor a odejít ze školství. Z povolání učitelky už jsem po dvaceti letech dost unavená. Zjistila jsem, že mě baví vázání květin. Už mám v merku rekvalifikační kurz a sním o svém květinářství. Držte mi palce, ať to vyjde.

Sandra, 34 let
Jsem workoholička, a tím jsem si způsobila i nějaké zdravotní problémy. Proto se chystám zvolnit, poprvé po x letech si vyberu čtrnáct dnů dovolené vkuse a budu se válet někde na relaxačním pobytu. Snad se beze mě firma nesloží.

Reklama