Je to velmi jednoduché! Vytvořte s dětmi sladký dezert s libovolnými bonbony Haribo.  Výsledek stačí vyfotit, nahrát na HARIBOMALYCUKRAR.CZ a pak jen čekat, zda vás odborná porota vybere do finále. Soutěží se ve dvou věkových kategoriích se hraje o sladké i hodnotné ceny a titul Malý cukrář 2019. Tato soutěž se nám moc líbí. Nejen že si užijete společně strávený čas a zábavu, ale zapojíme děti do činnosti, která je baví. Podívejte se na naše redakční výtvory! Inspirujte se, určitě to zvládnete také!


Soutěžit mohou rodinné týmy, které tvoří vždy jeden dospělý a jedno dítě. Co je třeba udělat? Stačí připravit originální sladké jídlo nebo dezert, který bude obsahovat jakýkoliv produkt Haribo. Představivosti a kreativitě se meze nekladou! Použít můžete želatinové medvídky Goldbären, barevná kolečka Pico Balla, kytičky Flower Power, srdíčka Libesherzen a Soft Hearts, žížalky Wummis nebo třeba maliny a ostružiny z balení Berries.

Soutěž je určena pro Čechy a Slovensko a ve dvou kategoriích probíhá ve třech kolech od 18. května do 31. srpna.

První kategorie je dospělý a dítě ve věku od 5 do 8 let, druhá pak dospělý a dítě ve věku od 9 do 13 let.
Odborná porota vybere vždy po skončení kola jednoho finalistu z každé kategorie. Ti pak změří síly ve velkém živém finále v Praze, které bude spojeno s kulinářskými zážitky pro celou rodinu a festivalem YOU FEST.

Hraje se o kuchyňské roboty značky KENWOOD a mlsání Haribo. Na sladký balíček se navíc může těšit každá desátá nahraná fotografie.

Potřebujete inspiraci? Podívejte se na HARIBOMALYCUKRAR.CZ

 

Reklama