Pokud jste toužily mít své oblíbené tampony o.b.® s aplikátorem, tak je již brzy můžete vyzkoušet! Tato zajímavá novinka co nevidět dorazí na náš trh. A pokud používáte jinou značku tamponů, pak vám přinášíme zajímavou inspiraci!

5bf6ccae48517obrazek.jpgNové tampony o.b.® Compact Applicator chceme propojit s testováním našich čtenářek a redakce. Přenesená zkušenost je důležitá a proto budeme rádi, když vás budeme moci seznámit s jednotlivými recenzemi. Tato novinka se velmi brzy chystá na náš trh a my již nyní máme možnost o.b.® Compact Applicator tampony testovat!

Nové tampony o.b.® Compact Applicator jsou jediné tampony se stočenými drážkami a aplikátorem – pro snadné zavádění a spolehlivou ochranu. Umožní vám zavést tampon šetrně, hygienicky a diskrétně.

Jak tampony o.b.® Compact Applicator použít?
Aplikace je velmi snadná. Vyndáte aplikátor z obalu, pomalu zatáhnete až to „cvakne“ a tampon s aplikátorem zavedete. Aplikujete stlačením spodní části aplikátoru.

Jaké jsou benefity nových tamponů o.b.® Compact Applicator?

  • Jediný tampon se stočenými drážkami a aplikátorem
  • Jednoduché zavádění pomocí aplikátoru
  • Až 100% ochrana před protečením
  • Hygienické a diskrétní, vhodné na cesty či do kabelky
  • Dostupné ve dvou absorbcích: Normal (Pro středně silnou až silnou menstruaci, vhodné už od první menstruace) a Super (Pro silnou menstruaci).
    5bf6ccd0595efobrazek.jpg

Zapojte se do testování!

Hledáme 10 čtenářek, které nové tampony o.b.® Compact Applicator chtějí testovat!

Pokud vás vybereme, přijde vám oznámení emailem a hned vám pošleme balíček, ve kterém najdete jak balení o.b.® Compact Applicator s označením Normal, tak i Super variantu.

Těšíme se na vaše zkušenosti a recenze, zda vám tyto novinky vyhovují.

obrazek.jpg
Čtěte náš článek