Milé čtenářky, protože je praní součástí každé domácnosti ať žijete samy, ve dvou nebo máte velkou rodinu, připravili jsme pro vás spolu se společností Whirlpool krásnou akci spojenou s tetováním nových praček.

Výměna pračky v domácnosti není jen z důvodu, že vám ta stávající doslouží. Větší počet lidí v domácnosti, narození dítěte, stěhování a větší či menší prostor pro pračku, lepší a modernější pračka se zajímavými funkcemi – to všechno nám může dát dobrý důvod pro výměnu pračky.

whirpool

Pokud si vybíráte pračku, většinou si ji nemůžete vyzkoušet. Díky našemu velkému testu tří modelů nových praček Whirlpool FreshCare+   vám přineseme recenze a reálné zkušenosti, jak s nimi byly naše čtenářky spokojené. Tyto pračky mají kromě dostatečných funkcí pro kvalitní praní ještě navíc funkci FreshCare pro měkké, voňavé a nepomuchlané prádlo.

Funkce FreshCare+ : Stane se vám někdy, že nevyndáte prádlo z pračky hned jak je vyprané? Nebo dokonce vám v pračce leží vyprané několik hodin, než jej dáte do sušičky nebo ho pověsíte? Připadá vám pak, že vyprané prádlo není už tak svěží jako hned po vyprání, a po usušení je zmuchlané a tvrdé na omak? Pračky s funkcí FreshCare+ mají tento problém vychytaný - prádlo je provzdušňováno šetrným oboustranným otáčením bubnu a efektivní párou, vstřikovanou speciálními tryskami až 6 hodin po skončení pracího cyklu.

 

Jak bude testování probíhat?

whirpoolHledáme nyní 30 čtenářek, které se do testování zapojí. Máme k dispozici celkem 10 vybraných praček z řady Whirlpool FreshCare+, které jsou letošní novinkou. Testování bude probíhat v období tří měsíců, každá vybraná čtenářka získá jeden ze zvolených modelů na měsíc. Firma Whirlpool zajistí odmontování stávající pračky a namontování testovacího modelu. Po měsíci si pračku zase odmontuje a odveze, připojí původní pračku. Pokud testerka nebude mít kam uložit svou pračku v období testu, může ji i Whirlpool pro dobu testování uskladnit. V závěru testování poprosíme testující čtenářky a další osoby, které se v rámci rodiny do testu zapojí o vyplnění online dotazníku s jejich recenzí a o vložení recenze jejich reálné zkušenosti na další weby (upřesníme).

Všechny čtenářky, které se do testu zapojí, získají od redakce dárek – přípravky pro praní a čističe pračky. Z celé skupiny 30 čtenářek navíc formou tomboly vybereme 8, které získají  jednu z testovaných praček. O další dvě pračky, které prošly testováním, uděláme u nás na www.zena-in.cz soutěž pro ostatní čtenářky, které se do testu nemohly zapojit.

 

Pokud se chcete do testování zapojit a jeden měsíc pračku Whirlpool FreshCare+  testovat, vyplňte nám tento dotazník a odpovězte na naše otázky. Také si vyberte jednu z praček, kterou byste případně chtěli testovat. Výběr testerek proběhne do 15. 8. a následně v tomto týdnu proběhne po domluvě první závoz praček prvním deseti vybraným testerkám.

 

Jaké pračky budeme testovat?

 

whirpoolWhirlpool FreshCare+  FWD91496WS EU

Hloubka pračky 60 cm, pro 9 kg prádla, technologie 6. smysl s cyklem FreshCare+,, 14 programů včetně rychlého 30minutového praní a funkce 15 oC pro praní ve „studené vodě”, se stejným výsledkem, jako byste prali na 40 oC, tichý invertorový motor, rychlost otáček za minutu 1400, třída A+++ -30 %,  displej se zobrazením průběhu praní i zbytkového času praní. Cena 10 990,-  Kč (vhodná pro domácnost s více lidmi).

 

whirpoolWhirlpool FreshCare+  FWSF61253W EU

Hloubka pračky 45 cm, pro 6 kg prádla, technologie 6. smysl s cyklem FreshCare+, 12 programů včetně rychlého 30minutového praní a funkce 15 oC pro praní ve „studené vodě”, se stejným výsledkem, jako byste prali na 40 oC,  rychlost otáček za minutu 1200,  třída A+++, displej se zobrazením průběhu praní. Cena 7 990,- Kč (vhodná pro domácnost single, pár, pro domácnost, která nemá dostatečný prostor pro pračku – je pouze 45 cm hluboká).

 

whirpoolWhirlpool FreshCare+  FWG81284W EU

Hloubka pračky 60 cm, pro 8 kg prádla, technologie 6. smysl s cyklem FreshCare+, 14 programů včetně rychlého 30minutového praní a funkce 15 oC pro praní ve „studené vodě”, se stejným výsledkem, jako byste prali na 40 oC, tichý invertorový motor, rychlost otáček za minutu 1200, třída A+++ -10 %, displej se zobrazením průběhu praní i zbytkového času praní. Cena 9 490 Kč (vhodná pro domácnost s více lidmi).

 

Přesný popis praček a jejich benefitů najdete v našem článku zde.

 

Technologie 6. smysl u všech typů praček, které budeme s vámi testovat, nabízí tyto benefity: šetří čas, energii a peníze a zároveň zajišťuje dosažení těch nejlepších možných výsledků praní.

dotazník

Těšíte se na tuto krásnou akci? Zapojte se a vyplňte nám dotazník, který najdete na této stránce.  Nezapomeňte, že pro vyplnění musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená. Pokud nejste, registovat se můžete zde //zena-in.cz/registrace.php.