upcLíbil by se vám tento úžasný tablet, který vám umožní využít spoustu služeb na Vaše prázdninové cesty spolu s mobilní televizí Horizon Go od UPC? Pak se zapojte do naší soutěže! Odpovězte na soutěžní otázku a těšte se, že tablet vyhrajete zrovna vy a budete z něj mít radost.

Výhru věnovala společnost UPC Česká republika, s.r.o., která je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu a je také partnerem této soutěže. Zákazníci UPC mohou díky její mobilní televizi Horizon Go sledovat živé televizní vysílání nejen na obrazovkách televizorů, ale nově i na dalších zařízeních jako je tablet, mobil, notebook nebo stolní počítač.

upc1

Pokud jste zákazníci UPC nebo se jimi plánujete stát, pak od května můžete také využívat unikátní interaktivní televizi Horizon. Největší novinkou, kterou Horizon přináší, je služba My Prime – virtuální videopůjčovna se stovkami filmů a seriálů. Služba My Prime nabízí zákazníkovi za jeden měsíční poplatek neomezený přístup  do bohaté videotéky se stovkami filmů, seriálů, dokumentů nebo pořadů pro děti.  Jestliže patříte mezi stávající zákazníky digitální televize UPC, budete na službu Horizon převáděni postupně v průběhu několika měsíců.

Více o nové službě Horizon najdete ZDE

Soutěžte a vyhrajte úžasný 7palcový tablet Samsung Galaxy Tab 4 v hodnotě 4 990Kč!

Soutěžit můžete ZDE

upc4

Reklama