Krásnou, čistou a zdravou kůži chce mít každá z nás. Právě teď v letním počasí více vystavujeme kůži slunečním paprskům a nečistotám v ovzduší. A naše pokožka potřebuje více jemné a důkladné péče. Staráte se o svou kůži? Dopřáváte si jemné koupele či pečující kúry? Pak neváhejte a zapojte se do našeho testování!
 
Značka Dove na náš trh přináší ultra jemnou micelární sprchovou řadu!
5b51c58b35a65obrazek.png

Chcete tyto NOVINKY otestovat? Pak se zapojte do naší soutěže a těšte se na vyhodnocení. Testovat bude 10 z vás.

Soutěžit můžete ZDE

Péče o pokožku dnes již není stejná jako před 50 lety. S prudkým nárůstem urbanizace, přichází mnoho problémů se znečišťováním životního prostředí, především stoupá znečištění ovzduší, což může způsobovat podráždění a poškození pokožky. Tyto změny spolu se stresujícím životním stylem vytvářejí vysoký zájem o produkty, které hloubkově čistí pokožku, ale zároveň jsou k ní jemné, uklidňující a nepoškozují ji. Proto jsme v Dove vytvořili novou řadu jemných sprchových gelů a krémovou tabletu, které splňují tyto požadavky a dosahují unikátní rovnováhy díky spojení jemnosti Dove a jedinečnosti čisticí síly micelární vody.
 
Micelární voda je dlouhodobě oceňovaná pro svoje ultra jemné a přitom vysoce účinné čistící schopnosti. Dove ve své nové micelární sprchové řadě spojuje benefity micelární vody s typickou jemností svých sprchových gelů a tablet. Nová sprchová řada je ideální pro jemné čištění i té nejcitlivější pokožky.
 
Věděli jste, že každodenní stresory a toxiny ze znečištěného životního prostředí mohou způsobit ztenčování kožní ochranné bariéry a způsobovat tím náchylnost a přecitlivělost pokožky? Již nemusíte dělat kompromisy mezi jemnou péčí a dokonalou čistotou. Drobounké micely totiž pokožku čistí velmi účinně a dokáží ji zbavit i těch nejmenších nečistot usazených v pórech. Zatímco vyživující složky, typické pro Dove, pokožku vyživují a pomáhají obnovovat ochrannou kožní bariéru.

dove.jpg
 
Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress – ideální pro pokožku, která je dlouhodobě vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Jemně odstraňuje i nejmenší nečistoty uložené v pórech. Navíc vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.
 
Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive skin – hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.
 
Doporučená maloobchodní cena:

  • krémová tableta 100 g 32,90 Kč
  • sprchový gel 250 ml 89,90 Kč
  • sprchový gel 500 ml 129,90 Kč

Více informací najdete ZDE

Reklama