Pokud není pleť odlíčená a vyčištěná, postupem času tíhne k ucpávání pórů, což vede k zaníceným pupínkům a zašedlému tónu. Zanesené póry navíc znemožňují plnohodnotné vstřebávání aktivních látek z krémů a sér, které na pleť aplikujete a ty pak nedokážou fungovat tak, jak slibují.
 
Dopřejte proto své pokožce tu nejlepší péči a k ruce si přizvěte skutečného odborníka – značku BEL, v jejíž nabídce najdete vatové tamponky a tyčinky, které jsou šetrné jak k pleti, tak i přírodě.

6336d11ee74ddobrazek.png
 
Zapojte se s námi do testování produktů Bel!

Právě teď hledáme 15 testerek, které budou moci vyzkoušet a testovat produkty Bel, zejména vatové tyčinky a odličovací tamponky. Zajímá nás, co testerky říkají na to, že značka Bel dbá na udržitelnost svých produktů a také na unikátní složení mikrovláken jak tamponů, tak vatových tyčinek, které nám pomáhají čistit pokožku a pleť.
 
V balíčku testerky najdou tyto produkty:

  • Bel cosmetic odličovací tampony
  • Bel premium odličovací tampony oválné
  • Bel cosmetic vatové tyčinky
  • Bel premium peelingové vlhčené tampony
  • Bel premium vlhké odličovací ubrousky

Náš tip – jak použít vatové tyčinky?
 
Vatové tyčinky najdete v každé koupelně i kosmetické taštičce, a to nejen pro jejich primární účel, tedy čištění uší. Snadno s nimi doupravíte make-up, nebo jemně a ohleduplně odlíčíte oči. Ocení je také každá maminka v běžné péči o novorozence. Protože vatové tyčinky používáte ve velmi citlivých oblastech, jako jsou oči a uši (a to nejen vaše, ale i vašeho dítěte), měly by být vyrobeny z kvalitních materiálů, nerozmotávat se a nepouštět chloupky. Všechny tyto faktory splňují tyčinky BEL, které seženete hned ve třech různých variantách.
 
BEL Cosmetic, tyčinky, které budete moci testovat, jsou k životnímu prostředí ohleduplné vatové tyčinky. Neobsahují žádné plasty a vyrobené jsou z biologicky odbouratelného mikrovlákna. Plastovou tyčinku nahradila papírová, která je zároveň pevná a odolná.
 
Pokud se chcete zapojit do testování, zúčastněte se naší soutěže, kterou najdete na této stránce…

Více o produktech Bel najdete na www.lekarnahartmann.cz
6336d1657b0f2obrazek.png

Reklama