Na podzim proběhl na www.zena-in.cz zajímavý projekt, do kterého se mohly zapojit maminky s miminky, která měla nějaký zažívací problém, jako například nadýmání, ublinkávání, zácpy a koliky. Projekt dopadl velmi úspěšně. Maminky, které získaly k testování vybrané mléko z řady Hami Citlivé bříško, si v 95 % toto mléko oblíbily a měly s ním pozitivní zkušenost. Přemýšlíte také o mléku Hami? Podívejte se, jak ho hodnotí maminky ZDE

hami

Protože víme, že se našim čtenářkám narodila další miminka, připravili jsme pro ně další projekt na stejné téma – Má vaše miminko trápení s bříškem? Řešíte ublinkávání, prdíky, zácpy nebo koliky? Pokud ano, zapojte se s námi do testování mlék Hami Citlivé bříško (získáte mléko Hami 2 Citlivé bříško dle svého výběru na vyzkoušení).

Jak se problémům citlivého bříška vyhnout nebo je alespoň zmírnit? Vyzkoušejte, pokud nekojíte, speciální mléka:

Naším tipem, jsou speciální mléka Hami Citlivé bříško, která pomohou miminkům ulevit si od zažívacích potíží a tím zpříjemnit mateřství i jejich maminkám. . Mléka obsahují speciální látky, které pozitivně působí na ještě nezralý zažívací systém miminka a tím mu od potíží uleví.

Zapojte se do testovací soutěže, ve které 50 z vás vyhraje balíček s mléky Hami 2 Citlivé bříško dle Vašeho výběru (podle problémů miminka).

Nejste si jisti tím, jaké mléko je pro Vaše miminko vhodné? Odpovězte na několik otázek v našem testu zde. Najdete zde (www.klub-maminek.cz/citlive-brisko/test-zazivacich-potizi) i množství rad a tipů, jak na jeho citlivé bříško.

Více o řadě Hami Citlivé bříško najdete na www.klub-maminek.cz/citlive-brisko/

hami

Jak se do testování zapojit? Prosíme o vyplnění krátkého dotazníku, ve kterém upřesníte, jaké mléko byste chtěla pro své dítě k testování, jaké problémy řešíte a kolik je vašemu dítěti měsíců. Děkujeme za vyplnění, pokud vás vybereme, přijde vám do týdne email s informací, že se můžete těšit na výhru. Dotazník najdete ZDE

„dle platné legislativy se nevztahuje na počáteční mléka Hami 1“ – prosíme, do testování se zapojte, pokud je vaše dítě starší 6 měsíců

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách.Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro zvláštní lékařské účely.

Reklama