Máte rádi naše testovací akce? Pak se můžete těšit a zapojit do testování aktuálních novinek inovované řady Anew Reversalist od Avonu. Vše najdete na stránkách www.avonpremium.cz

Hledáme 10 čtenářek, které získají balíček s pěti produkty: denní, noční a oční krém, čisticí pěnu a vyplňovač vrásek z řady Anew Reversalist. Balíček je v hodnotě  2060 Kč, máte se na co těšit! Jak se do testování zapojit? V rubrice soutěže najdete aktuální soutěž, vyplňte soutěžní otázku – odpovězte správně a těšte se, zda vybereme zrovna vás!

Jaké jsou novinky inovované řady Anew Reversalist?

PeštováAVON přináší revoluční novinku v péči o pleť: inovovanou řadu Anew Reversalist, která je určená ženám nad 35 let. Patentovaná technologie Tri-Elastinex redukuje viditelnost vrásek a jemných linek. Jak ukázala vědecká studie, pleť je výrazně obnovená již za jeden týden.

Společnost AVON představuje nejnovější výrobky z řady Anew Reversalist s pokročilou patentovanou technologií Tri-Elastinex.

„Patentovaná technologie Tri-Elastinex obnovuje pleť na buněčné úrovni: obnovuje pleťové buňky, regeneruje proteiny v pleti a zpevňuje spojení mezi vrstvami pleti,“ uvádí Prim. MUDr. Monika Kavková z kliniky YES VISAGE, která exkluzivně spolupracuje se značkou AVON.

Díky technologii Tri-Elastinex roste produkce elastinu a aktivinu, což jsou zásadní látky pro zachování mladistvé pleti. jemné linky a vrásky jsou redukovány a pleť znovu získává svou pevnost.

93 % žen v klinické studii potvrdilo, že měly výrazně obnovenou pleť již za 1 týden! Řada Anew Reversalist navíc ve srovnání s předchozím složením poskytuje pleti dvojnásobnou hydrataci.

Tvář kosmetiky Anew Daniela Peštová říká: „Moje pleť je neustále zatěžována. Make-upy, líčení, cestování, únava, vnější podmínky. Jako modelka ale musím vypadat neustále skvěle, a proto si z pleťových krémů vybírám tu nejlepší a nejúčinnější péči. Vsadila jsem na řadu Anew od Avonu. Věk je jen číslo, nemyslíte?“

AVON

V testovacím balíčku najdete tyto 2 krémy a další produkty

Obnovovací vyhlazující krém pro zdokonalení pleti Anew Reversalist s technologií Tri-Elastinex výrazně redukuje vrásky a jemné linky. Dvě ze tří žen potvrdily účinek již po prvním týdnu používání. Aplikace tohoto hedvábného pudru je velice jednoduchá – konečky prstů jej jemně rozetřete přes hydratační krém či make-up.

Obnovovací denní krém AVON Anew Reversalist SPF 25 UVA/UVB  viditelně redukuje vrásky díky patentované technologii tri-elastinex, hydratuje a chrání před škodlivými paprsky.

Obnovovací noční krém Anew Reversalist obnovuje pleť, zatímco spíte.

Duální oční péče Anew Reversalist rozjasňuje oční okolí a propůjčuje tak citlivé pokožce mladistvý vzhled. 

Čistící pleťový gel Anew Reversalist jemný gel šetrně odstraňuje nečistoty a přebytečný kožní maz, čistí pleť do hloubky a zanechává ji na pohled i na dotek svěží a dokonale čistou.

Chcete tyto novinky vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže a získejte denní, noční a oční krém, čistící pěnu a vyplňovač vrásek z řady Anew Reversalist. Balíček je v hodnotě  2060 Kč

AVON

Pro vaší inspiraci – více na stránkách www.avonpremium.cz

AVON

Reklama