Máte pocit, že vás klasické antiperspiranty nedokáží dostatečně ochránit proti pocení a nepříjemnému zápachu? Chcete se cítit každý den svěží a v pohodě a mít jistotu, že vás antiperspirant nezradí v žádné stresové situaci? S revoluční novinkou od Rexony to již nebude problém!

Máme pro dvacet z vás připraveny balíčky s produkty Rexona, které budete moci vyzkoušet a testovat. Zapojte se do naší soutěže a pokud vyhrajete, můžete se těšit na balíček s produkty:

  • Rexona MaxPro Sensitive
  • Rexona MaxPro Everyday Fresh
  • Rexona MaxPro Men Extreme Fresh (pánská)

RExona

Díky každodennímu pracovnímu shonu, stresu a nervům, pracují potní žlázy naplno, což se odráží nejenom na stavu oblečení, ale i na našem vlastním sebevědomí. A tak postupem času nosíme jenom tmavé oblečení, maskujeme potní koláče a kontrolujeme svoje chování. Pokud nás náš antiperspirant nedokáže dostatečně ochránit, tak ke konci dne uvadá společně s naším vzhledem, také naše sebevědomí. To je přitom velice důležité nejen v práci, ale i v našem soukromém životě.

Pro všechny, kteří chtějí jednou provždy vyřešit svůj boj s pocením a nepříjemným zápachem, přichází na trh Rexona s revolučními antiperspiranty Rexona Maximum Protection, které zaručují 2x větší ochranu v porovnání s běžným antiperspirantem Rexona ve spreji. S novou Rexonou z řady Maximum Protection tak už není nutné skrývat svoji osobnost a zažívat trapné pocity. Díky speciální technologii TRIsolidTM zaručují antiperspiranty Maximum Protection maximální ochranu před pocením, a to i ve chvílích, kdy se potíme nadměrně, nebo nám běžné antiperspiranty nezabírají.

Jak antiperspiranty fungují?

Účinnost antiperspirantů zajišťují aktivní antiperspirační látky, které se rozpouští v potu a vytváří tak na pokožce ochrannou vrstvu, která účinně zabraňuje toku potu v podpaží. Tato ochranná vrstva se pak postupně uvolňuje přirozeným procesem olupování kůže a samozřejmě při sprchování. Nové antiperspiranty z řady Maximum Protection obsahují větší množství této aktivní složky než běžné antiperspiranty a díky tomu je Rexona neuvěřitelně účinná a poskytuje tak maximální ochranu proti pocení po celých 24 hodin! Pro ještě větší účinek pak doporučujeme aplikovat antiperspiranty Rexona Maximum Protection večer před spaním, protože potní žlázy jsou přes noc méně aktivní a antiperspirační látky se tak dokáží lépe vstřebat.

Tuto novinku od Rexony uvítá opravdu každý, kdo chce mít po ruce antiperspirant, u nějž bude mít jistotu, že se na něj může opravdu stoprocentně spolehnout ve všech situacích.

Nové antiperspiranty Rexona Maximum Protection jsou k dostání v běžné maloobchodní síti v několika variantách v dámské i pánské verzi jako antiperspirační krém za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 149,90 Kč.

Více na www.rexona.cz

Chcete se zapojit do testování? Balíčky s novinkami Rexona máme přichystané pro dvacet z vás! Soutěž, ze které vás vybereme, najdete v rubrice Soutěže.

Rexona