Období, které je pro mnohé z vás tím nejoblíbenějším z celého roku, se blíží. Konečně si budete moct užít spoustu pohody, sluníčka a krásy, a to nejen přírodní, ale také vaší vnitřní. Neboť i vaše vnitřní krása je vidět navenek, i vaše vnitřní krása dokáže prozářit den vám a vašim nejbližším. Objevte ji díky dekorativní kosmetice Gabriella Salvete, která rozumí ženské duši, rozumí ženské kráse a rozumí především vám. Navíc pro vás tato dekorativní kosmetika připravila soutěž o hodnotné balíčky plné letních barev, díky nimž svoji vnitřní krásu určitě objevíte.

Gabriella Salvete je značka dekorativní kosmetiky, která miluje léto stejně jako vy - její veselé barvy prozáří letní den a její jemné tóny splynou s romantikou letních nocí. Přivítejte i vy léto barvami Gabriella Salvete. Určitě si vyberete z desítek odstínů rtěnek pro vaše smyslné rty nebo bohaté palety barev laků na nehty, se kterými tak můžete sladit nejen svoji náladu, ale i módní trendy. Také svojí pleti můžete dopřát sametové pohlazení díky make-upům, pudrům, bronzerům nebo tvářenkám. Ani váš pohled nezůstane bez povšimnutí, a to díky řasenkám, které vaše řasy prodlouží, zvětší jejich objem a dokonale je budou hýčkat každým tahem.

Pokud si chcete užít léto s dekorativní kosmetikou Gabriella Salvete plnými doušky, zúčastněte se soutěže, ve které můžete vyhrát balíčky Gabriella Salvete v hodnotách několika tisíc Kč. Jak na to? Staňte se fanoušky Gabriella Salvete na Facebooku, posílejte svým přátelům soutěžní kartičky, ke kterým můžete přidat osobní vzkaz a sbírejte body. Tři z vás, kteří budou mít nejvíce bodů, vyhrají tři hlavní ceny v hodnotách tisíců Kč. Ale šanci na výhru mají všichni, neboť malý dárek čeká na tři náhodně vylosované. Využijte této šance vyhrát dekorativní kosmetiku, se kterou objevíte vaši vnitřní krásu, držíme vám palce.

Soutěž probíhá od 21. 5. do 3. 6. 2012, veškerá pravidla naleznete na facebookové stránce Gabriella Salvete www.facebook.com/gabriellasalvete. Pro více informací navštivte také www.gabriellasalvete.com.

Reklama