a vyhrajte s Philips hospodyni na ½ roku!

 

Také vás již nebaví uklízení nebo mytí podlahy? Chcete hodit domácí povinnosti za hlavu a mít konečně taky čas sama na sebe?  Philips nabízí jednoduché řešení.

 

Pokud si v období od 15. dubna 2005 do 17. července 2005 zakoupíte alespoň jeden výrobek Philips z  kategorie: vysavač (Mobilo, Expression, Jewel, Universe, Specialist, Performer, Marathon, Triathlon), žehlička (Elance, Azur, systémové žehličky Provapor a Intellicare), fritéza (Cucina, Essence, Comfort) nebo kuchyňský robot (Cucina, Essence), jste už jen malý krůček od možnosti vyhrát hospodyni na ½ roku zdarma.

 

Pak už jen stačí poslat registrační SMS a zkusit si tipnout správnou odpověď na otázku „Kolik vysavačů společnost Philips prodala na území ČR od 1.11. 2004 do 30. 11. 2004?“.

 

Ten, kdo bude nejblíže správné odpovědi, vyhrává hlavní cenu - zajištění pravidelného týdenního úklidu domácnosti na dobu půl roku. Dalších 30 lidí, kteří budou nejblíže správné odpovědi, vyhrají výrobek dle vlastního výběru  - mobilní telefon Philips 162, strojek Moi HP 6350, holicí strojek HQ 7415, vysoušeč HP 4898 ION nebo zastřihovač vlasů HQC 486. Pro dalších 100 „nejbližších“ je  připraveno tričko s logem Philips. Vyhodnocení soutěže probíhá každý měsíc, takže šanci vyhrát máte hned třikrát.

 

Tak proč to nezkusit? A i když se na vás štěstí přesto neusměje, nebuďte smutní, protože již svým nákupem jste pro svou domácnost „vyhráli“ jednoho z nejkvalitnějších domácích pomocníků. 

 

Více informací a přesná pravidla naleznete na letácích v obchodech nebo na Philips.cz