Léto je tady a s ním i doba dovolených, výletů, pohody a pikniků. Chystáte se na dovolenou? Nebo si uděláte jen příjemné víkendové odpoledne při pikniku s rodinou? Zapojte se do redakční soutěže, ve které vyhrajete skvělé pomocníky pro letní piknik!

Na jaké výhry se můžete těšit?

1.      cena:  Multifunkční Total Control tyčový mixér set Pro značky Morphy Richards v hodnotě  2 499,- Kč  

mixér

  • Máslenka (speciálně pro produkt Flora s máslem)
  • Dřevěný nůž Flora
  • Flora s máslem receptář

Flora

2.– 6. cena: Piknikový koš s držákem na kolo a k němu dvě sklenky s brčkem, diář a 100% džus a pyré.

džus

  • Máslenka (speciálně pro produkt Flora s máslem)
  • Dřevěný nůž Flora
  • Flora s máslem receptář

A co musíte pro výhru v této soutěži udělat?

Je to jednoduché, stačí splnit 2 úkoly a těšit se na vyhodnocení!

1.       Pošlete nám na e-mail soutez@zena-in.cz :

a)      váš piknikový recept + fotku (necháme na vás, zda je to pomazánka, sladký nebo slaný koláč..)

b)     připravte jeden z receptů, které jsme vyzkoušely se čtenářkami na naší piknikové akci, seznam receptů najdete v tomto článku a napište nám, jak vám chutnal + pošlete fotku

článek s recepty:

Reportáž z akce: testovaly jsme snadné recepty pro piknik

//zena-in.cz/clanek/reportaz-z-akce-testovaly-jsme-snadne-recepty-pro-piknik/kategorie/testy

 

Shrnutí:

pošlete nám minimálně 2 fotky připraveného jídla (váš recept + jeden z našeho seznamu)

a vypište popis vašeho receptu (ingredience + postup)

Ceny jsou lákavé, hurá do vaření a focení!

POZOR! Splnit musíte všechny zadané úkoly. Pokud je nesplníte, nebudete zařazena do slosování.

Pikniková soutěž končí 15.9. 2016, redakce vyhlásí jednotlivé výherce

Držíme vám palce při vaření a těšíme se na vaše piknikové recepty i fotky.

Chcete vědět něco více o výhrách a partnerech této soutěže? Čtěte dále.

Soutěžte s námi a vyhrajte všestranný multifunkční „Total Control tyčový mixér set Pro“ anglické značky Morphy Richards. S tímto inovativním domácím spotřebičem bude příprava všech pokrmů hračka a pochutná si celá rodina. 

Total Control tyčový mixér set Pro o výkonu 650 W je skvělým pomocníkem v každé kuchyni. S ním můžete vařit zcela podle své fantazie a bez omezení. Pomůže při přípravě polévek, omáček, pest, koktejlů, dětských přesnídávek i chutných marmelád. Komplexní příslušenství nabízí pasírovací nástavec, mixovací nádobu o objemu 500 ml s praktickým uzávěrem pro skladování, sekací nádobu o stejném objemu i s víkem pro uchování a šlehací metlu. Zubaté ostří sekáčků zaručuje delší životnost. Ergonomické měkčené madlo poskytuje maximální pohodlí a spínač s plynulým nástupem výkonu zabraňuje nechtěnému nepořádku v kuchyni. Maximální výkon zaručuje turbo spínač a dalších osm stupňů intenzity. Mixujte, sekejte, pasírujte a zatočte s letošní úrodou podle své fantazie.

O značce Morphy Richards

Morphy Richards je anglická značka malých domácích elektrospotřebičů, která se může pochlubit bohatou historií výroby svých inovovaných produktů. Založili ji Donald Morphy a Charles Richards v roce 1936 a letos tak slaví úspěšných 80 let na trhu. Za tu dobu se stala značka známou téměř po celém světě. V Anglii pokrývá přibližně 90 % domácností, v Evropě její podíl na trhu činí více jak 25 % a své zastoupení má i v Kanadě, Austrálii, Rusku a jižní Africe. Morphy Richards se stal žádanou značkou, která díky svým nejvyšším výrobním standardům nabízí stylový inovační design, kvalitu i spolehlivost. V současné době firma vyrábí široké portfolio malých domácích elektrospotřebičů, jako jsou rychlovarné konvice, topinkovače, kávovary, parní hrnce, žehličky, vysavače, kuchyňské roboty, mixéry a mnohé další. 

logo

Flora

Věříte, že co je zdravé, nemůže být dobré? Ochutnejte nový výrobek Flora s máslem a změníte názor. Spojením kvalitních rostlinných olejů a másla vznikl výrobek, který přináší zdraví a skvělou chuť v jednom.

Právě proto je Flora s máslem vyrobena se směsí kvalitních rostlinných olejů — slunečnicového, lněného a řepkového. Zatímco řepkový olej přirozeně obsahuje vyvážený poměr omega 3 a 6 polynenasycených mastných kyselin, slunečnicový olej je bohatý na omega 6 a lněný olej je přirozeným zdrojem omega 3. Díky této kombinaci olejů vzniká směs nenasycených mastných kyselin obsahující omega 3 a 6 mastné kyseliny, které jako součást pestré vyvážené stravy při zdravém životním stylu přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, a tím pomáhají udržovat vaše srdce zdravé. Když se pak kvalitní rostlinné oleje spojí s máslem, vznikne tak lahodná chuť, která uspokojí nejenom vaše srdce, ale i apetit — nikdo už nemusí volit mezi zdravím a chutí.

Nevěříte, že Flora s máslem opravdu chutná skvěle? Vyzkoušejte ji nejen namazanou na čerstvém pečivu, ale také při přípravě pomazánek.

flora1

Džusy a pyré

100% džus a pyré představují jednoduchý způsob, jak jídelníček naplnit ovocem a zeleninou. Díky jejich praktickému balení si je můžete vzít s sebou kamkoliv, ať už na cestu do práce, do auta, na piknik nebo na výlet na kole. 100% Ovocný džus a pyré jako prvek zdravého životního stylu přispívají ke zvýšení celkové spotřeby ovoce a zeleniny a tím i k lepšímu zdravotnímu stavu. 100% Džusy a pyré, které jsou bohaté na vitamíny a minerální látky, mohou být vhodným a snadno stravitelným prvkem zdravé stravy. Jejich pravidelná konzumace, stejně tak jako samotné ovoce a zelenina poskytne tělu to správné množství mikro a makro živin, které si tělo samo o sobě nedokáže vyrobit. 

džusy a pyré

 

vyhry

 
Partnery této redakční soutěže jsou: značka Morphy Richards, značka Flora s vybranými produkty Flora s máslem a Flora Gold  a Džusy a pyré
Reklama