Každá domácnost, kde žijeme, vaříme, spíme, koupeme se, má určitou vzdušnou vlhkost. Určitě jste se doma setkali s plísněmi, které díky vzdušné vlhkosti vznikají.

Nejvíce na podzim řešíme vlhkost ve stěnách našeho obydlí. Skončí léto, nastane chladné počasí provázené deštěm a díky tomu, že tolik nevětráme, jako když je venku hezky, začne nám doma bujet plíseň. Určitě tyto situace znáte.

Savo

Vlhkost v místnostech způsobuje řadu nepříjemných věcí. Je cítit ve vzduchu, zařízení domácnosti je při doteku „zavlhlé“, vlhkost se sráží a zabydluje ve zdech, v nevětraných místnostech, na oknech, v koutech zdí, na dlaždicích, ve spárách dlaždic, v bytových textiliích i v takových prostorech jako je lednička nebo odpadkový koš… Tam všude může vzniknout plíseň, a jak se potvrzuje, daří se jí dobře. Protože má díky nadměrné vlhkosti ideální podmínky pro růst a šíření.

Co s plísněmi? S plísněmi úspěšně či neúspěšně bojujeme, někdy je to ale na delší dobu. Abychom se jí zbavili, musíme dodržet několik postupů, aby naše snaha byla efektivní a měla výsledky.

Jak ale na to? O tom s vámi chceme diskutovat. Zajímá nás, jaké máte zkušenosti, jak se vám boj s vlhkostí a plísněmi daří, nebo naopak s čím se věčně trápíte.

Chceme diskutovat na téma:

  • Tvoří se vám v domácnosti plísně?
  • V jakých místech nejčastěji?
  • Jak s ní bojujete?
  • Je váš boj úspěšný? Pokud ano, napište nám, jak jste problém vyřešila.
  • Pokud ne, napište nám, co vás trápí a co jste již vyzkoušela.
  • Nadměrná vzdušná vlhkost vytváří příznivé podmínky pro výskyt roztočů a plísní a zvyšuje riziko vzniku alergií. Týká se tento problém i vás?
  • Co byste poradila ostatním, kteří mají stejné problémy s plísní?
  • Znáte přípravky Savo a jakou s nimi v boji proti plísním máte zkušenosti?
 

Partnerem naší diskuse je Savo Proti plísním

Nejjednodušším způsobem, jak se plísní zbavit, je použít kvalitní dezinfekční přípravek. Ideálním přípravkem na ošetření problémových míst je Savo Proti plísním. Účinně odstraňuje plísně, a kvasinky a dané místo tak nejen dezinfikuje, ale i vybělí. Na problematické spáry mezi dlaždicemi v koupelně výborně poslouží jemně parfemované Savo Proti plísním Koupelna. Savo Proti plísním je k dostání v lahvi s praktickým rozprašovačem. Ten zajišťuje velmi snadnou manipulaci a likviduje plíseň i na těžko dostupných místech. Více informací najdete na www.savo.eu.

Těšíme se na vaše zkušenosti, za vaše diskusní příspěvky máme pro vás připravené 3 balíčky s produkty Savo, které vám pomohou s bojem proti plísním a s úklidem domácnosti.

Právě na našich stránkách probíhá testovací akce. Chcete se do testováníSavo Proti plísním zapojit? Pak se zúčastněte naší soutěže! Najdete ji v rubrice Soutěže zena-in.cz/sekce/souteze

Naše články:

Reklama