Také nás zajímá, zda patříte mezi ty, co rádi kupují a mají rádi hummus v jakékoliv podobě. V nabídce hummusů je často najdete různě ochucené, pikantní nebo jen přírodní, bez příchutí s olivovým olejem. Jak jste na tom vy? jak často hummus kupujete a kde? Pokud ne, co je důvodem? Jaké kupujete jiné produkty spojené se zdravým jídelníčkem? I to jsou další z témat, na které najdete otázky v našem online dotazníku.
hu1.jpg
Foto: Shutterstock

Pokud se zapojíte a odpovíte nám na naše otázky, můžete se stát jednou z deseti čtenářek, které získají za své odpovědi krásné ceny!

Děkujeme za vyplnění naší ankety, jaké dárky na vás čekají?

1. - 3. výhra: Celé portfolio produktů od značky I love Hummus
Hummus ORIGINAL, Hummus s cibulkou, Hummus s olivami, Hummus s rajčaty, Bio Hummus ORIGINAL, Bio Hummus karamelizovaná cibulka, Bio Hummus rajčata, Bio Hummus Chilli, I love Hummus, Kimchi pálivé, nepálivé, Tahini

4. - 10. výhra: Celá řada hummusů od značky I love Hummus
Hummus ORIGINAL, Hummus s cibulkou, Hummus s olivami, Hummus s rajčaty, Bio Hummus ORIGINAL, Bio Hummus karamelizovaná cibulka, Bio Hummus rajčata, Bio Hummus Chilli

A to není vše...

Odpovězte na otázky v anketě a jedna z vás se může těšit na poukaz Tesco v hodnotě 2 000 Kč!

Poukaz uplatníte na zboží dle vlastního výběru.

hu2.jpg
Foto: Shutterstock

Online dotazník, náš průzkum najdete na této stránce 

Nezapomeňte, že pro vyplnění musíte být zaregistrovaná a přihlášená, aby se nám vaše odpovědi propojily s vaším profilem a také, abychom vám případně mohli zaslat balíček na vámi vyplněnou adresu.

Reklama