Toužíte po něčem výjimečném? Pak se zapojte do soutěže, kde vás čeká tým profesionálů a dvě proměny! Klasická a tematická ve stylu 20.–30. let!

 

Jistě jste v minulých letech sledovaly průběh známé soutěže Bomton Cup. Tato soutěže se letos změnila v Art Image Change International. Změnila nejen svůj název, ale také rozsah aktivit, ve kterých se soutěží!

 

O co v soutěži  Art Image Change International jde?

 

Soutěž Art Image Change International volně navazuje na předchozí ročníky úspěšné soutěže Bomton Cup, přičemž hlavním záměrem jejího nynějšího pojetí je představit kadeřnickou tvorbu novým, maximálně kreativním a originálním způsobem.

 

Základní podstatou soutěže je kompletní změna image v souladu s aktuálními trendy, po níž touží každá moderní aktivní žena, a která se odvíjí od souladu vnitřní i vnější krásy. Hlavním kritériem pro hodnocení nejlepší proměny je inspirace trendy roku 2009. 

 

Soutěž je pořádána pod záštitou kadeřnických a kosmetických studií Bomton.

 

Cílem soutěže Art Image Change International je především volné otevření se všem zájemcům, nejen profesionálům kadeřnické branže, ale i vizážistům, stylistům a také ženám, které by se chtěly do soutěže zapojit jako „modelky“.

 

O body v soutěži se bude soutěžní tým ucházet hned s dvěma proměnami!

Pokud se chcete stát ženou, kterou profesionální tým bude proměňovat, pak vás potěší, že vás čekají v rámci finále dvě proměny!

První je klasická proměna – sledující trendy 2009

Druhá proměna bude tematická, ve stylu glamour 20.30. let 20. století

Semifinále soutěže proběhne v červnu 2009.

 

Toužíte po něčem výjimečném?

Zapojte se do mezinárodní soutěže o změnu image!

Hledáme dívky a ženy ve věku od 1840 let, které se nebojí změny.

Přihlášky včetně fotografií (portrét a celá postava) zasílejte na soutez@aichi.cz

Info více:  www.aichi.cz  nebo  tel. 775 099 980