Snídaně je základem každého dne. Ne však všichni pravidelně snídáme. Někdo nesnídá vůbec, jiný by bez snídaně nemohl fungovat. Odborníci se shodují, že snídani tělo potřebuje, nejlépe do půl hodiny po probuzení. Pokud jste na dovolené, tak si určitě čas na snídani najdete, jak to ale máte, pokud jste v pracovním tempu, popřípadě je ráno stresovým časem pro vypravení dětí? Bohužel špatné stravovací návyky, mezi něž patří i opomíjení či odbývání snídaně, mají vliv na celkovou energii, únavu či nabývání nechtěných kilogramů.

Rada PhDr. Ivy Málkové, zakladatelky společnosti STOB (STop OBezitě) je jasným vzkazem – pokud možno snídejte každý den: Pokud na dovolené většina z vás snídá, tak proč by tomu mělo být jinak i v běžném pracovním režimu? Udělejte si na snídani čas, ideálně posnídejte v klidu doma s rodinou či partnerem. Pokud snídani doma z nějakého důvodu nestihnete, nasnídejte se alespoň po příchodu do práce. Ale i v práci jezte v klidu, a ne nad klávesnicí a s telefonem u ucha.

Fitness

Chceme na téma snídání s vámi diskutovat:

  • Snídáte pravidelně?
  • Jak vypadá vaše snídaně?
  • Zařazujete do svého ranního jídelníčku i cereálie?
  • Je součástí vaší snídaně ovoce?
  • Myslíte si, že je vaše snídaně zdravá?
  • Je to pro vás důležité?
  • Máte se snídaní spojené nějaké rituály?
  • Snídáte rozdílně na dovolené, o víkendu a ve všední den?
  • Snídáte doma nebo v práci?
  • Pokud nesnídáte, proč?

Odpovězte nám také na malou anketu – jaký jste snídaňový typ:

Partnerem naší diskuse jsou snídaňové cereálie Nestlé FITNESS® Natural, které nyní testují naše čtenářky.

Čtěte naše články:

 

Nová receptura Nestlé FITNESS® – o 30 % méně cukru, stejně skvělá chuť

Snídaňové cereálie Nestlé FITNESS® Natural s obsahem celozrnné mouky přichází s novou recepturou, díky které nyní mají o 30% méně cukru při zachování stejně skvělé chuti. Cereálie Nestlé tak splňují celosvětový závazek zlepšovat výživové hodnoty svých výrobků, díky čemuž je správné snídání jednodušší, a to bez jakýchkoliv chuťových kompromisů.

Nastartujte svůj den s cereáliemi Nestlé FITNESS®.

Nové Nestlé FITNESS® Natural díky své vylepšené receptuře zredukovaly cukr na 11,8 gramů na 100 gramů cereálií a chutnají stále stejně skvěle! Cukry byly nahrazeny především navýšením obsahu celozrnné složky z 53% na 57% a rýžové mouky z 34.5% na 36.9%.

Kromě toho, že Nestlé FITNESS® Natural nyní přichází se svou nejlepší recepturou v historii, navíc obsahují i 5 vitamínů, minerální látky a celozrnné cereálie. Právě celozrnná mouka má v sobě oproti bílé mouce všechny tři části obilného zrna, v nichž je ukryto tolik tělu prospěšné bohatství – vláknina, vitamín B, minerální látky a bílkoviny. Výrazně byl snížen cukr i u variant Nestlé FITNESS® s příchutí – a to Fitness s ovocem, Fitness čokoláda a Fitness jogurt.

Více informací najdete na těchto stránkách:

 Zapojte se do naší diskuse pod tímto článkem, 5 čtenářek získá balíček se snídaňovými cereáliemi Nestlé FITNESS®

Reklama