Situace pro rodiče, kteří mají děti ve školkovém věku, vůbec není v současné době jednoduchá. Klasické školky nemají kapacitu pro všechny děti, a tak jsou tato místa velmi žádaná. Ne všichni rodiče mají logicky štěstí, aby se jejich dítě dostalo do státní školky. Proto musí hledat náhradní řešení. Soukromé hlídání, hlídající babičky nebo soukromé školky.

zena

Zoufalá situace pro rodiče s dětmi v předškolním věku

Soukromé školky nebo soukromé hlídání ale znamená pro rodiče finanční zátěž. Možná to také aktuálně řešíte, proto mezi vámi chceme rozpoutat diskusi na toto téma. Existuje totiž řešení, o kterém možná nevíte.

Díky projektu Ticket Junior od společnosti Endered mohou rodiče díky svému zaměstnavateli ušetřit 31 % na platbě školce.

ender2001

Jedná se inovativní řešení, které rodičům zlevní platby za předškolní zařízení, a pomůže tak umístit více dětí do soukromých předškolních zařízení. Zpřístupní tak předškolní výchovu a rozvoj více rodinám a významně pomůže i zaměstnavatelům. Projekt je úspěšně uveden do praxe ve Velké Británii, kde ho běžně využívají velké firmy.

Jak projekt funguje?

Projekt je založený na elektronickém propojení zaměstnavatelů, školek a rodičů. Díky této unikátní kooperaci nabízí Edenred snížení nákladů na školku pro rodiče o 31 procent. Řešení lze technologicky zjednodušeně přirovnat k online bankingu a administrativně nezatěžuje firmy ani školky.

V Česku existují i jiné varianty podpory předškolního vzdělávání, ale systém Ticket Junior je nejefektivnějším a administrativně nejjednodušším řešením s absolutní kontrolou účelového využití daňového benefitu.

Více informací k Ticket Junior najdete na www.ticketjunior.cz.

ticket3

 

Chceme s vámi diskutovat na tato témata:

 • Řešíte tuto situaci s umístěním dítěte do školky?
 • Jak ji řešíte, pokud nedostanete děti do školky, a přitom se musíte vrátit do práce?
 • Je váš zaměstnavatel ochotný vyjít vám vstříc zkráceným úvazkem?
 • Pokud jste s dítětem ještě doma a práci kvůli nedostatku míst ve státní školce odsouváte, motivovala by vás úspora 31 % z nákladů školce k tomu, abyste  přehodnotila svoji situaci a dala dítě do školky soukromé?
 • Jedná se formu benefitu od zaměstnavatele směrem k zaměstnanci - chtěla byste, aby vám tuto možnost úlevy z platby za školku zaměstnavatel nabídnul?
 • Byla byste ochotna jít za svým zaměstnavatelem a o daný benefit zažádat?
 • Motivoval by vás návrat do práce dřív než ve 3 letech věku dítěte - což je průměrný věk dětí, kdy se ženy vrací do zaměstnání?
 • Bojíte se, že ztratíte své místo – právě z důvodu nedostatku umístění dětí do školky?
 • Máte prarodiče po ruce ochotné hlídat, když jste v práci?
 • Pomáhají vám pravidelně?
 • Víte, kolik stojí soukromé hlídání?

Zajímají nás vaše názory, zapojte se do diskuse pod tímto článkem! Pro tři z vás, které se do diskuse zapojí, máme připravený dárek: Dárková poukázka Ticket Compliments(R) v hodnotě 300 Kč má široké uplatnění v síti našich značkových obchodních partnerů. Je dárkem, který vám dává volnost výběru.

Kde uplatnit Ticket Compliments(R)Dárkový?
Poukázku lze uplatnit v rozsáhlé síti partnerských provozoven v České republice (prodejny knih, hudebních a filmových nosičů, oděvů, obuvi, sportovního vybavení, bytových doplňků, kutilských potřeb, předprodeje vstupenek, cestovní kanceláře a agentury, sportovní zařízení apod.).

Aktuální seznam provozoven naleznete v našem vyhledávači nebo na www.ticketka.cz.

letadlo

 

Reklama