Jistě znáte ty nepříjemné situace, kdy se vám klube opar. Tedy pokud patříte mezi ty, co na ně trpí. K nespravedlivosti světa totiž patří to, že je skupina lidí, kterým se opary nedělají. Nikdy. Za to té druhé skupině se tvoří opakovaně celý život. Nejde s tím dělat nic, než se s tím smířit.

w

Když už se s opary potýkáte, co prožíváte a jak s nimi bojujete? Máte nějaký jednoduchý fígl, zaručený recept? Stalo se vám, že vám přítomnost oparu překazila nějaký plán? Třeba, že jste nešli na rande? Na důležitou schůzku? Nebo jste se cítili tak pod psa, že jste ani nevylezli z domu? Dokáže vám opar zkazit náladu? Jak s těmito stavy nakládáte? Těšíte se, až zmizí a doba vývoje oparu vám přijde strašně dlouhá?

Napište nám o tom do této diskuse.  Těšíme se na vaše příběhy, protože i nás v redakci opary čas od času pronásledují. A „ideálně“ nás překvapí v tu nejnevhodnější dobu..

i

Pro pět příspěvků v diskusi máme připravený dárek v podobě balzámu Baby Lip and Cheek od Maybelline New York. Opar vám sice nezažehnají, ale v období, kdy máte rty bez oparu vám jistě udělají radost. Na léčbu oparu se hodí jiné mazání, a to jde koupit v lékárně.

Čtěte také:

Reklama