Úklid domácnosti se týká každé z nás. Jen pravidelným úklidem můžeme dosáhnout toho, aby náš domov byl útulný a čistý. Pro většinu z nás úklid nepatří mezi oblíbené činnosti, ale díky spolehlivým pomocníkům, jako jsou kvalitní přípravky, nám může jít rychleji od ruky. Nejčastěji uklízíme v kuchyni a v koupelně, proto se chceme v naší diskusi zaměřit na problematiku těchto prostor a specifických nečistot, se kterými se nejčastěji potýkáme.

úklid

Určitě jste již doma řešili tvorbu vodního kamene – nehezké nánosy usazenin, které pevně drží na povrchu dlaždic, baterie, umyvadla, vany či toalety díky časté manipulaci s vodou.  Spolu s mytím také na těchto površích ulpívají skvrny od mýdla a šamponu. V kuchyni zase nejčastěji řešíme stopy po kontaktu s potravinami, mastné skvrny na sporáku či troubě, kterým se díky vaření nevyhneme.

Chceme diskutovat na tato témata:Cif

  • Jak řešíte vodní kámen ve vaší koupelně či kuchyni?
  • Jak často jej odstraňujete a jakými přípravky?
  • Jak si vybíráte přípravky na odstranění vodního kamene?
  • Co rozhoduje o vašem nákupu?
  • Máte své vyzkoušené přípravky nebo ráda zkoušíte novinky?
  • Tvoří se vám na umyvadle či vaně skvrny od mýdla?

Partnerem naší diskuse jsou dva nové prémiové spreje Cif Power & Shine proti odolné špíně v kuchyni i koupelně. Jaké jsou tyto novinky?Na co je můžete použít?

Čistící sprej Cif Power & Shine Na Vodní Kámen je vhodný pro všechny, které preferují rychlý a snadný úklid. Sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít hadříkem a koupelna bude hned zářit čistotou. Účinná technologie Lift Action zaručuje odstranění 100% vodního kamene a mýdlových skvrn. Přípravek zanechává čištěné povrchy krásně lesklé a zářivé. Díky praktickému tvaru láhve vám navíc skvěle padne do ruky.

úklid

Přípravek Cif Power & Shine Odmašťovač se skvěle hodí na odstranění mastnoty z trouby, sporáku, digestoře, hrnců i kuchyňské linky. Čisticí sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít vlhkým hadříkem a mastnota je ihned pryč! V případě zaschlé špíny se doporučuje nechat přípravek chvíli působit. Díky čistící technologii Lift Action odstraňuje 100 % odolné mastnoty. Sprej Cif Power & Shine Odmašťovač je k dostání v praktické lahvi s rozprašovačem.

Více na www.cif.cz.

Zapojte se do diskuse, máme pro vás připraveny 3 balíčky s oběma novinkami, kterými odměníme tři z vás, kdo se zapojí do diskuse.

Reklama