AulinBolesti zad, zubů, hlavy, v podbřišku, jistě to znáte. K běžným bolestem se také přidávají následky poranění a úrazů. Ty se mohou přihodit každému, ať při rekreačním tréninku, při práci v domácnosti, na zahrádce, ale i při cestě do práce. Stačí nerovný povrch, špatné našlápnutí, a problém je tady.

Protože tyto stavy znáte, chceme na toto téma diskutovat. Jak tyto stavy řešíte?

Bolesti svalů a šlach přicházejí po námaze. Nyní, kdy propuklo jaro jsme se vrhli s radostí na venkovní práce všeho druhu, na jarní úklid, odymování chat a chalup, sportování, na práci na zahradě a úpravu záhonů. Protože se často jedná o pohyby a námahu, na které nejsme v takové míře zvyklí, může se stát, že si namůžeme svaly a šlachy. Bolavá ruka, záda, namožené místo nepěkně bolí a trvá několik dní, než bolest odezní. V každém případě postižené místo musí být v klidu.

Milujete teplé počasí a sport? Vyrážíte na kole, jdete si zaběhat, jdete na tenis? Nebo jen ne delší pěší túru? Pokud to se sportem přeženete a naložíte si víc, než vaše tělo zvládne, můžete si přivodit natažení či pohmoždění svalu nebo šlachy. Nejčastěji postiženy jsou oblasti nadloktí, lokte, stehna, kolene, kotníku, břicha a třísel. Příznakem pohmožděniny je bolest a otok, jehož rozsah závisí na stupni závažnosti zranění.

Tématem dnešní cílené diskuse je to, jak si od bolesti ulevujete a jak ji řešíte

  • Stalo se vám, že jste si namohli svaly a šlachy?
  • Že jste to přehnali se sportem a pak jsme se nemohli několik dní hýbat?
  • Že jste si vymknuli kotník?
  • Jak jste bolesti svalů řešili?
  • Jakou máte zkušenost s léčivými gely?

Napište nám o tom!

Partnerem naší diskuse je AULIN gel

Jak na rychlou úlevu od bolestí pohybového aparátu?

AulinRychlým a vysoce účinným pomocníkem při prvních příznacích bolesti svalů a šlach je AULIN gel.  Přináší citelnou úlevu od bolesti do několika minut od aplikace při poranění měkkých tkání - jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení nebo úraz provázený výronem, dále u poranění a zánětů šlach. U krémů, gelů či mastí proti bolesti závisí jejich účinek na schopnosti prostupu (uvolnění se) léčivé látky do postiženého místa. Aulin gel obsahuje speciální látku transcutol podporující prostup účinné látky přímo na postižené místo. Aulin gel se velmi dobře se roztírá, což ocení zejména pacienti trpící bolestmi zad (velká plocha). Je velmi šetrný k pokožce, nevysušuje ji a nedráždí, je proto rozumné mít jej kdykoliv k dispozici třeba v domácí lékárničce. AULIN gel obsahuje účinnou léčivou látku nimesulid, což je nesteroidní antirevmatikum dlouhodobě doporučované lékaři i lékárníky. Aulin gel je volně prodejný lék dostupný v každé lékárně. Před použitím AULIN gelu si pečlivě přečtěte příbalový leták a postupujte podle uvedených pokynů.

Děkujeme vám za vaše příspěvky, tři z vás odměníme balíčkem s knížkou Kdo miluje nejvíc

http://www.bux.cz/knihy/139113-kdo-miluje-nejvic.html

Reklama