Praní je součástí péče o domácnost. Řešíme v jaké pračce jej vyprat, to, aby bylo dobře vyprané, jak odstranit skvrny a intenzivní nečistoty, ale zajímá nás také příjemná stránka této činnosti. Máme rádi, když prádlo po vyprání krásně voní. A ideálně dlouho.

Někdo si dává do skříně mezi oblečení voňavá mýdla, sušené levandule nebo jiná vonítka, někdo vsází na intenzivní aviváže, ale dobrým tipem je použít rovnou přípravek, který nejen prádlo kvalitně vypere, ale také dodá materiálům vůni při procesu praní. Prádlo je pak plné vůně  hned po vyjmutí z pračky.

vůně

Vůně prádla přináší příjemné pocity. Je příjemné si lehnout přímo do voňavých peřin, zabořit se do polštáře a vnímat tu libou vůni... vzít si vyprané tričko, top, košili a už při oblékání cítit příjemnou vůni, která nás obklopí. Jak si takové vůně užíváme?

Co děláme proto, aby prádlo vonělo? O tom s vámi chceme diskutovat:

  • Je pro vás důležité, aby vaše prádlo po vyprání vonělo?
  • Chcete, aby vůně vašeho prádla hned nevyprchala?
  • Jaké přípravky pro praní prádla používáte?
  • Čicháte k přípravkům na praní, než si je koupíte? Vybíráte si je podle vůně?
  • Jaká vůně patří mezi vaše oblíbené?
  • Kombinujete prací přípravek, který voní, ještě s aviváží?
  • Jak si užíváte vůni prádla?

Zapojte se do diskuse a získejte odměnu

Napište nám o tom do diskuse pod tímto článkem. Budeme se těšit na vaše reakce a příspěvky, pro tři z vás, které se zapojí do diskuse, máme připravené balíčky se třemi přípravky Surf (2x barevné prádlo a 1x bílé) pro dalších 10 máme připravené balíčky se vzorky Surf.

Partnerem naší diskuse jsou nové přípravky Surf, které spolehlivě provoní vaše prádlo.

Surf Color, tedy růžová varianta Tropical Lily & Ylang Ylang a fialová varianta Iris & Spring Rose, jsou určené pro barevné prádlo. Oba druhy skvěle odstraňují nečistoty a navíc chrání intenzitu barev vašich módních kousků. Vůně přípravků na praní v růžovém balení je inspirována podmanivými květinovými tóny, fialová řada se naopak honosí okouzlujícím kořenitým aroma. Více na stránce http://cz.surf.com/produkty/.

Surf

Pro zářivě bílé prádlo je potom určena varianta Surf White ve světle modrém balení. Vůně Orchid & Jasmine si vás získá pro své intenzivní ale přesto nevtíravé ovocné podtóny. Obsahuje složky, které vaše bílé prádlo doslova rozzáří. Více na stránce http://cz.surf.com/produkty/

Surf

Naleznete jej ve většině obchodních řetězů a v drogériích po celém Česku. Surf přistupuje k praní prádla jinak. Prostřednictvím veselého maskota Surfíka, který vznikl z mýdlové pěny, přináší do každodenního života více radosti a potěšení.

Více se dozvíte zde, v našem článku:

Reklama