Chceme s vámi diskutovat na tato témata:

Trápí vás citlivá, přecitlivělá nebo alergická pokožka?

 • Jak se projevuje?
 • Co děláte proto, aby byla vaše pokožka zklidněná a ochráněná proti podráždění?
 • Jak si vybíráte produkty, které pro zklidnění používáte?
 • Zkoušíte rádi různé přípravky?
 • Máte zkušenosti s použitím termání vody?

Napište nám o tom, zapojte se do diskuse a získejte Termální vodu AVENE 300 ml, odměníme 5 z vás, kdo nám napíše příspěvek k tomuto tématu.

Náš tip: Termální voda Avène
je výsledkem dlouhého, přirozeného a jedinečného procesu, který je složitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Než se dostane na povrch jako čistá a jemná průzračná voda, trvá to přibližně padesát let. Termální voda Avène je srážkového původu, a tak se nejprve pomalu vstřebává do hlubokých vrstev propustné půdy, až narazí na nejstarší dolomitové skalní podloží bohaté na vápník a hořčík. Během let pak z hornin získává jedinečné minerální a biologické vlastnosti. O jejích účincích se v Hydroterapeutickém centru Avène přesvědčí každoročně přes 2800 převážně dětských pacientů trpících atopickým ekzémem, lupénkou, či jiným kožním onemocněním.

Podívejte se na 10 tipů pro zklidnění a zmírnění podráždění, co všechno můžete využít termální vodu? S čím vám může pomoci?

Dermatologická studie* prokázala, že budete-li aplikovat Termální vodu Avène samostatně nebo v kombinaci s péčí 2x denně po dobu 7 dnů, citlivost vaší kůže se s níží o 30 % po 5 minutách, a dokonce o 64 % po 1 týdnu. Každodenních situací, kdy po ní můžete sáhnout, je spousta. Podívejme se společně alespoň na pár z nich.

 1. Zklidnění svědění atopické kůže: před nanesením emolienční péče nastříkejte větší množství Termální vody Avène přímo na postižená místa nebo na obklad alespoň 2x denně.
 2. Zmírnění opruzenin: před nanesením ochranného krému nastříkejte větší množství Termální vody Avène přímo na podrážděné místo.
 3. Po povrchovém dermatologickém zákroku: nastříkejte větší množství Termální vody Avène 6x denně po dobu 2 dnů.
 4. Pro ještě jemnější peeling: před aplikací peelingu nastříkejte na obličej Termální vodu Avène. Peelingové složky tak budou pleť jemněji exfoliovat.
 5. Lepší účinnost a absorpce hydratačního krému: jemnou masáží vodu vmasírujte do pleti a jemně osušte. Ihned po osušení naneste na pleť krém.
 6. Šetrnější odlíčení a čištění pleti: nastříkejte na odličovací tampon Termální vodu Avène, která tampon zjemní a teprve poté na tampon naneste odličovací přípravek. Na čistou pleť následně nastříkejte Termální vodu Avène po dobu 10 sekund, nechejte působit a jemně osušte.
 7. SOS Zklidnění oteklého očního okolí: nastříkejte na 2 odličovací tampony větší množství Termální vody Avène a umístěte je na 3 minuty do mrazáku. Poté přiložte na oční víčka a nechejte 5 minut působit.
 8. Zklidnění pokožky po holení: nastříkejte Termální vodu Avène po dobu 3 sekund na místa podrážděná holením a jemně osušte.
 9. Okamžité zklidnění pleti, která má sklon k začervenání: přiložte na obličej přeložené jemné kapesníčky bez parfemace a postříkejte je větším množstvím Termální vody Avène ve spreji uchované v lednici. Poté naneste zklidňující masku.
 10. Zklidnění sluncem spálené pokožky: přiložte na postižená místa přeložené jemné kapesníčky bez parfemace a postříkejte je větším množstvím Termální vody Avène ve spreji uchované v lednici. Nechejte 15 minut působit a průběžně na kapesníčky stříkejte další množství termální vody, aby byly stále dostatečně mokré. Poté velmi jemně osušte a naneste mléko po opalování.

* Dermatologická studie provedená na 6 368 subjektech s citlivou kůží. Nepatologická citlivá kůže se zánětlivou dermatózou nebo po povrchovém dermatologickém zákroku. Aplikace Termální vody Avène samostatně nebo v kombinaci s péčí. 2x denně po dobu 7 dní.

K dostání v partnerských lékárnách.

Zapojte se do diskuse a získejte Termální vodu AVENE 300 ml, odměníme 5 z vás, kdo nám napíše příspěvek k tomuto tématu.

Těšíme se na vaše reakce a zkušenosti, příspěvky nám napište pod tento článek.

Vybrané čtenářky budeme kontaktovat protřednictvím e-mailu.

Přečtěte si také:

Reklama