Moderní kuchyně je součástí dnešní doby. Dávno jsou pryč doby, kdy ženy trávily v kuchyni mnoho času a řada prací, se kterými se pojila příprava pokrmů, jim dala pěkně zabrat. Dnešní nabídka a různé vychytávky v podobě moderních pomocníků práci kuchyni nejen ulehčuje, ale také šetří náš čas.

Dnes už si nedovedeme představit kuchyň bez mixéru, bez tlakového hrnce, v mnoha kuchyních má své místo myčka nádobí. Vylepšuje se vše, od kvality utěrek, mašlovaček až po samoždímající mopy.

multicooker

Snazší příprava jídla nám ale přináší další rozměr, který oceňujeme, a tím je radost z vaření. Pro ještě lepší vaření navíc můžeme využít různé pečící hrnce, tlakové hrnce, hrnce, které vaří v páře či speciální rýžovary. Hrnce, které jsou prostě multifunkční.

A o tom s vámi chceme diskutovat:

Bez čeho si dneska už neumíte představit práci v kuchyni?
Máte své osvědčené pomocníky nebo rádi sledujete novinky a toužíte je vyzkoušet?
Jaký pomocník, který vám usnadňuje vaření, je s vámi s láskyplném vztahu?
Jaké pokrmy ráda vaříte a díky různým spotřebičům je výroba takového pokrmu snadná a rychlá?
Máte doma multifunkční hrnec? Pokud ano, jaký? Pokud ne, chtěla byste ho mít doma?

multicooker

Partnerem naší diskuse je chytrý hrnec Panasonic Multicooker

Chytří lidé dnes totiž nemají jen chytré mobily, tablety a televizory, teď už mají i chytré hrnce. Důkazem toho je dlouho očekávaná novinka od světového výrobce spotřební elektroniky a bílé techniky – Panasonic Multicooker, který nedávno dorazil na náš trh. V českých podmínkách „nováček“ už několik let slaví obrovské úspěchy na celém světě a pochvalují si ho jak zastánci tradičních receptur typu „svíčková na smetaně“, tak i vyznavači zdravého životního stylu. Proč? Protože pro vás s minimem námahy vaří, dusí, peče, zapéká, a když je to třeba, tak i vaří v páře rybu či zeleninu – podle toho, na co máte zrovna chuť. Kromě toho je to také nepřekonatelný odborník na rýži – přesně takovou, jaká má být. Ať už ji připravujete na sushi, jako přílohu k hlavnímu chodu nebo do salátů. Technologický zázrak zvaný „multifunkční hrnec“ přitom zabere v domácnosti minimum místa, čímž šetří vzácný prostor, ale i čas a finance. Na českém trhu je Panasonic Multicooker k dostání ve dvou provedeních a záleží jen na vás, jestli si vyberete model se šesti či s deseti programy.

multicooker

Chcete takový chytrý hrnec získat? Vyzkoušet a napsat nám, jak se vám s ním vaří? Zapojte se do naší diskuse, bez jakých pomocníků si už nedovedete představit práci v kuchyni a navíc nám, pokud máte o Panasonic Multicooker zájem, napište, proč by se vám hodil, jak byste jej využila. Proč byste jej měla získat. Vybereme jednu z vás a získá krásný dárek!

Máme k dispozici jeden Panasonic Multicooker typ SR-TMJ501 s deseti přednastavenými programy v hodnotě 3690 Kč. Více se dozvíte na www.varimechytre.cz.

Chcete ho? Zapojte se do naší diskuse!!!

Reklama